Wpis z mikrobloga

@Sm3rf1k: Nie prościej będzie wyhaczyć "atrapovica" od Chinoli? Będzie wyglądał zdecydowanie lepiej niż fabryka z R6, jakościowo też są nadspodziewanie dobre, miałem kilka w rękach, kilka montowałem, samemu nawet jeździłem przez krótki czas z taką puszką. Kwestie akustyczne, szczerze, brzmiał na prawdę dobrze, dBk był i spełniał swoją funkcję, wypełnienie też się specjalnie nie wypala, po sezonie robi się trochę głośniejszy, ale nadal jest dobrze. Kolega jeździ na takim w Bandziorze
@Glenroy: wiem że z tego jakiegoś bardzo dobrego dźwięku nie wydobędę, ale ten obecny jest mocno średni, na chińczyka się moi starsi nie zgodzą dlatego wolę od R6 założyć
@Sm3rf1k: Ok, rozumiem sytuację. W takim razie, EXUP-a z wydechu R6 po prostu wywal, stosowany jest do poprawy elastyczności w dolnych partiach obrotów, ale chyba większość moto ma EXUP-a na emulatorze, bo co prawda poprawiał dół, ale moto traciło trochę wigoru na górze, a że w sportowych 600-kach pojęcie elastyczności jest i tak abstrakcyjnym stwierdzeniem, lepiej było mieć więcej mięsa na górze i emulować zawór :). Nie masz niczego takiego fabrycznie