Wpis z mikrobloga

Zaczynam Panowie odczuwać ból fizyczny ze względu na samotność. Wyprowadzając się od rodziców jestem zupełnie sam. Siedzę w czterech ścianach i czuję ten cholerny ból. #!$%@?ę, moje życie ma dalej tak wyglądać? Ani się nie ma odezwać do kogo, ani zagadać. Gapię się w ten sufit jak debil z nadzieją, iż będą jeszcze lepsze czasy. #przegryw #samotnosc ##!$%@?
bezi232 - Zaczynam Panowie odczuwać ból fizyczny ze względu na samotność. Wyprowadzaj...

źródło: comment_1641382216Q9SDrd0QsQL6DaL234UCfS,w400

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@bezi232: Pytanie czy robisz wszystko zgodnie z techniką i jaki masz progress(są ludzie, którzy potrafią ćwiczyć i nie progresowac). Jeśli robisz wszystko zgodnie z techniką, to próbowałeś w ogóle kogoś poznać? Nie załamuj się, otwórz się na ludzi i nie trać życia, staraj się czerpać z niego ile możesz. Samotność jest straszna, ale nie jesteś przecież na bezludnej wyspie.
  • Odpowiedz
@bezi232 Weź z kimś pogadaj, nawet nie masz pojęcia jak niektórzy chętnie by do kogoś mordę otworzyli. Ostatnio taki test zrobiłem, bo ogólnie też zawsze byłem cichym chuopem. Oczywiście najlepiej na początku gadać z facetami, ale babeczki też chętnie pogadają, zwłaszcza milfy po 40. I mam tu na myśli zupełnie obcych ludzi.
  • Odpowiedz