Wpis z mikrobloga

W komentarzach opinie jak to dziecko po spotkaniach AA będzie miało zrytą banię, a nikt nie zastanawia się jakby było zniszczone po dorastaniu z wiecznie pijaną matką... Ale fakt, Placek nie powinien był pokazywać dziecka na filmie, mimo że matka mieszka w Irlandii tam też są Polacy co mają internet i mała może mieć nieprzyjemności. Powinien pokazać tylko samą matkę.
#jaktoogarnac #kurzatkowski #patostreamy #patologiazmiasta #polskiyoutube #alkoholizm #bezdomnosc
k.....a - W komentarzach opinie jak to dziecko po spotkaniach AA będzie miało zrytą b...
  • 6
  • Odpowiedz
@kafarafka: ona miała 4 latka jak jej matka zaczęła terapię, więc pewnie mało co pamięta z okresu pijanej matki. dużo więcej jej zapadnie w pamięć chodząc na spotkania i słuchając historii alkoholików i dorastając w ich otoczeniu - bo dorasta dopiero teraz. wg mnie można bylo uniknąć ciągnięcia ją na spotkania, albo ewentualnie zostawiać ją pod opieką kogoś w ośrodku podczas spotkań. a ja zrozumiałam, że ona siedziała w jednym pomieszczeniu
  • Odpowiedz
@glandulae: nie, ale nie rozumiem co to ma wspólnego z tym, co napisałam. uważam, że matka nie powinna jej brać na spotkania. nawet jeśli nie miała jej z kim zostawić, to podejrzewam, że Tadeusz, bądź ktokolwiek inny w innych ośrodkach by to jakoś zorganizował i ktoś mógłby się Dominiką zająć przez te 2-3h podczas spotkania. dziecko nie powinno słyszeć wstrząsających historii obcych ludzi. w ogóle czy dziecko 7 letnie powinno słyszeć
  • Odpowiedz