Wpis z mikrobloga

@biesy: No Wałęsa jakimś orłem intelektu nie jest, ale z drugiej strony to jedyny znany na świecie Polak i choćby z tego powodu należy jego legendę pielęgnować. I dać mu dobrego tłumacza, który będzie w locie wymyślał za niego zgrabne zdania
eżeli nie widzisz różnicy między Wałęsa a Andruszkiewiczem to oznacza, że albo masz duży problem z wykstalceniem albo masz duży problem z wykształceniem. Wybierz jedno. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@biesy: fakt, Wałęsa jednak dużo głupszy. Do dziś nie wiem jak ten tłuk został prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żebym bronił Andruszkiewicza ale przy Leszke to tytan intelektu.
czuchnowski podaje się za dziennikarza, a mimo to pozwala sobie na takie komentarze, to pokazuje, że już się przyzwyczailiśmy do zupełnego upadku zawodu dziennikarza.


@to_po_prostu_ja: I tak, i nie; Czuchnowski jest też publicystą, a ten rodzaj dziennikarstwa pozwala na subiektywną opinię. Inna sprawa to forma, w jakiej ją wyraził - niemniej przy brutalizacji języka mediów i polityki, jaki nam serwuje się od ostatnich paru lat, język Czuchnowskiego jest i tak mocno