Wpis z mikrobloga

Czasami odnoszę wrażenie, że niektórym ludziom poruszającym się komunikacją miejską odcina dopływ tlenu do mózgu zaraz po wejściu do pociągu. trochę wieje bólem dupska ale chyba nie mogę się powstrzymać od skomentowania tego wszystkiego, bo co rano kurła to samo XD
1) tłok w pociągu- normalny mirek idzie znaleźć sobie miejsce siedzące albo idzie postać w korytarzu obok miejsc siedzących. Rak społeczeństwa stoi w korytarzu przy wejściu, tak że nie da się wejść ani wyjść, a dodatkowo cecha psa ogrodnika weszła mocno, więc taki człowiek nie przepuści cię na miejsce siedzące, ale sam z niego nie skorzysta. Będzie #!$%@? stał i zawadzał na drodze XD bo sam jedzie, to może, nie?
2) grubasy- nie mam nic do grubych ludzi oprócz swojej prywatnej opinii o nich, ale #!$%@?, ciężko ustać na własnych nogach to trzeba się o innych opierać, co? ¯\_(ツ)_/¯
3) dworce i inne stacje i wychodzenie z nich- czy ludzie mają jakiś wbudowany system, że jak się idzie w tłumie to się idzie maksymalnie wolno jak się da? i nie ominiesz takiego tabunu owiec, bo wszyscy idą wolno to ty też #!$%@? szybciej nie pójdziesz, nawet jeśli masz trochę więcej życia od nich i próbujesz zdążyć na inny autobus/tramwaj
4) ^ + debile, które idą max wolno i nagle się zatrzymują i w tym tłumie próbują zawrócić albo nagle postanawiają sobie postać XD no zajebiście człowieku, jak nie jesteś pewien w którą iść stronę to idź kuźwa bokiem a nie środkiem przejścia
5) no i oczywiście mistrzowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli obrzydliwcy którzy kaszlą/chuchają/ziewają nie patrząc czy ktoś jest na przeciwko nich. zakrywaj tę mordę jak kaszlesz człowieku
6) gimbusy którzy kładą swoje torebki (także "faceci") na siedzeniu obok i udają, że nie wiedzą o co chodzi jak ktoś się na nich źle patrzy. Akurat nie mam oporów żeby podejść i zapytać o miejsce, wtedy zawsze mam przedstawienie, jak koleś/laska z miną pikachu zabierają te swoje rzeczy i muszą trzymać na kolanach. To akurat moja ulubiona czynność.

ehh, gdyby auto było tańsze w utrzymaniu, to bym się nie musiała męczyć z takim bydłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli jesteś którymś z powyższych, to błagam, nie bądź wrzodem na dupie społeczeństwa

dodam jeszcze mistrzów kierownicy w W-WA, co prawo jazdy zdobyli chyba fartem XD zatrzymywanie się tam gdzie się chce+ zajeżdżanie innym osobom drogi (naucz się kurło który pas jest od szybszej jazdy) no bo patrzenie w lusterka jest dla frajerów XD przecież jak daje kierunek to znaczy że skręcam, nie?
jak nie czułam się na tyle odpowiedzialna psychicznie żeby być normalnym kierowcą a nie #!$%@? na drodze, to o prawku nie myślałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #boldupy #komunikacjamiejska #apel #patologiazmiasta