Wpis z mikrobloga

Miałby ktoś na dysku jakieś fajne zbiorowiska-paczki książek na Kindle'a (. mobi?)? Głównie lubię horrory, thrillery, fantasy, sci-fi, etc. Zależy mi też na Wiedźminach, ale nie tylko. Kiedyś któryś Mireczek wysłał mi chyba z 600mb książek w zip'ie, ale niestety już ich nie mam, a historia wiadomości na wykopie mi się wyczyściła. Głównie interesują mnie popularne dzieła i autorzy.
Płacę w plusach jak za prezydenta.
Jakby coś to pod postem, albo na PW chętnie bym jakieś dropboxowe (lub inne) linki przyjął :) dzięki z góry.

#kindle #ebook #ebooki #eksiazka #czytniki #ksiazki #czytajzwykopem #czytam #fantasy #horror #czytam
  • 8
@dzieju41 straszne mieszaniny, często pada z formatowaniem, tekst rozwalony. Na niektóre aż szkoda transferu marnować (w przypadku chomika). Myślałem, że ktoś będzie miał jakieś fajne, sprawdzone rzeczy na dysku i po prostu by się podzielił :).
@LouisCypher: Bo przed przesłaniem na urządzenie musisz przekonwertować na format mobi, często jakaś książka jest tylko w epub a po konwersji nic nie jest rozwalone. Poza tym na co setki książek? Nie lepiej kilka ale takich jakie chciałbyś przeczytać? Po co ta masówka przypadkowych tytułów?