Wpis z mikrobloga

@ofczy: Został #!$%@?, bo taki FB przestał wydawać kolejne aktualizacje FB na niego i na 8.1 nawet FB nie działa. Nawet Protonmail nie działa. Gmail również. Po prostu został sztucznie #!$%@? przez takie firmy, które uzależniły od siebie klientów.
  • Odpowiedz
System był zajebisty, tylko sztucznie został #!$%@? przez producentów apek.


@mecenas_z_piaseczna: aplikacje prawem nie towarem! Powinni zagonić programistów do obozów i niech piszą aplikacje dla posiadaczy windows phone.
  • Odpowiedz
@grap32: Bylo to genialne poki Nokia robila te telefony, jak tylko MS zaczal w tym maczac palce (Lumia 830) zaczelo sie bardzo szybko walic i w przeciagu pol gora roku WP z "perspektywicznego systemu ktory najprawdopodobniej zdobedzie rynek szturmem" stal sie "chodzacym, zywym trupem".
Nie tylko jakosc samych telefonow spadla na leb na szyje (co widac juz przy 830, a potem bylo juz tylko gorzej), ale tez Microsoft ubil wszystkie
  • Odpowiedz
  • 0
@grap32 potwierdzam. Posiadałem telefon Lumia 535 przez ponad rok czasu.. Dostał również wsparcie Windows 10 Mobile, wcześniej 8.1. Telefon śmigał aż miło (zero ścinek), system pod względem designu rownież prezentował się świetnie. Brakowało jedynie aplikacji, dlatego postanowiłem wrócić do Android'a. Telefon siedzi aktualnie w szafie, nikt nie chce go kupić nawet za 100 złotych. Może się jeszcze kiedyś przyda w roli zastępczym.
  • Odpowiedz
  • 0
@grap32 korzystałem z tego systemu na lumii 640 i to była tregdia. Podobno na Nokiach to działało lepiej, ale spory niesmak pozostał
  • Odpowiedz