Wpis z mikrobloga

Ja do dziś posiadam Lumię 640 - fajna, ale apek brak. Szczególnie doskwiera mi brak Snapa i przez to nie dostaję nudesków od napalonych loszek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@grap32: jezu pamietam ten system na bodajże wersji 7.x bo wygrałem htc Mozart w konkursie Orange i był jakiś problem z aparatem, napisałem do nich maila ze telefon coś szwankuje a ci mi wysłali drugi bez jakiegokolwiek zwrotu tego poprzedniego xD wygryw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monarchista: Szczerze mówiąc to nie, ale nie podoba mi się zerowa personalizacja iOS, jestem typem człowieka co bez roota w telefonie nie wytrzyma tygodnia, a tak to mam AdBlocka na cały system, customowy launcher, paczki ikon, ciemny motyw na większość systemu dzięki substratum etc.
  • Odpowiedz
@Airwaves: nie miales. to sie nie odzywaj ziomek na temat iosa : DDDDD juz wielu bylo takich, ktorzy ciagle tą samą śpiewke powtarzali - personalizacja, ja lubie po swojemu, tam sie nic nie da! Oj wielu takich bylo. Kiedys tez nim bylem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@monarchista: może i kiedyś bym spróbował, ale jestem biedakiem na Xiaomi wygranym w konkursie i jestem więcej niż zadowolony. Szkoda mi pieniędzy na iPhone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grap32: Ten system miał fajne dwie rzeczy: UI i klawiaturę. Chciałbym tę klawiaturę na androidzie. Reszta to było gówno.
  • Odpowiedz