Wpis z mikrobloga

Jak edytować plik pdf?

Mam na komputerze książkę w formacie pdf. Na każdej stronie pliku pdf znajdują się dwie sąsiadujące strony książki. Chciałabym, aby każda strona pliku pdf odpowiadała pojedynczej stronie książki.
Da sie tak? A jeśli tak to jakiś sposób, żeby zrobić to hurtem, bo książka ma ponad 200 stron? Jakim programem?

Daję rysunek poglądowy na wypadek jakby ktoś nie zrozumiał.



#pytanko #pomocy #informatyka #niewiemjaktootagowac
Tyrande - Jak edytować plik pdf?

Mam na komputerze książkę w formacie pdf. Na każd...

źródło: comment_gpKIqVMGN6ItX3MC6vuR7hO7R0dY6PQR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tyrande: pdfy ogólnie nie są przeznaczone do tego żeby je edytować. Sklejenie stron w jedną by się dało, ale rozcięcie raczej nie robialne
  • Odpowiedz
Jak wpisuje split page, to wyskakuje opcja, aby strony w pliku pdf podzielić tak, że każda strona będzie oddzielnym plikiem, a to nie o to mi chodzi. Najblizej jest @poczekalniaa, jednak nie mam tego programu, a widzę, że pełna wersja jest płatna, na trialu założę się o 1grosz, że tego nie zrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dochodzi jeszcze fakt, że jak się przyjrzałam dochodzi fakt, że ten
  • Odpowiedz
Jak wpisuje split page, to wyskakuje opcja, aby strony w pliku pdf podzielić tak, że każda strona będzie oddzielnym plikiem, a to nie o to mi chodzi.


@Tyrande: Naucz się korzystać z googla. Split pages wystarczy by znaleźć odpowiedź na twój problem, a nawet podałem ci nazwę programu. Do tego masz jeszcze np A-PDF Page Cut, które byś znalazła jeśli poświęciłabyś więcej czasu na rozwiązywanie problemu, a nie pisanie na wykopie.
  • Odpowiedz