Wpis z mikrobloga

Mirki jaka była wasza ulubiona gra dzieciństwa, taka o której myśleliście wracając ze szkoły? Dla mnie taką grą przez którą wracałem biegiem z gimnazjum był dodatek do Wiedźmina 3: Krew i Wino () ahhh nostalgia

#gry #grypc #wiedzmin3 #wiedzmin3 #nostalgia #gorzkiezale #cdprojektred #gimbynieznajo
rybsonk - Mirki jaka była wasza ulubiona gra dzieciństwa, taka o której myśleliście w...

źródło: comment_CwLJXanL8vBbkwcNBdTGuPr8lU6Tp5NJ.jpg

Pobierz
  • 262
@rybsonk CoD2 Finest Hour, CoD3 i Killzone na PS2, a z PC to też Cod2, stara strategia pod nazwą Legion, wszystkie gównogierki z gazet gdzie były #!$%@? hasła typu ZABAWA albo CHOINKA xD i jeszcze bym dodał Reksio i Ufo. To takie dzieciństwo gdzie byłem świadomy w tego co gram bo z takich najwcześniejszych wspomnień jak miałem z 4 latka to grałem w mambę i takie gry w TV na Cyfrze+, jakieś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rybsonk: My life for Aiur! Ta gra historią, nutką tajemnicy i genialnym soundtrackiem wykreowała nieziemski klimat, gdy zagrywalem się w nią za dzieciaka. Brood War obczaiłem dopiero gdy miałem 13 lat, ale również odplynalem, szkoda że Blizz skończył się na Warcraft III The Frozen Throne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
d.....8 - @rybsonk: My life for Aiur! Ta gra historią, nutką tajemnicy i genialnym so...

źródło: comment_ZT8AsbS4E4tejkk9ZLJXrnJZHO2G4tWQ.jpg

Pobierz