Wpis z mikrobloga

Trałka to taki Kucharczyk Lecha - wiecznie gra, wiecznie nie wiadomo dlaczego. Tylko że z tą różnicą że Kuchy wygrał wszystko co się dało a Trałka przegrywa wszystko co się da.
  • Odpowiedz
@Pinkman: spokojnie można go zestawić jeśli chodzi o staż (rząd wielkości) i regularność gry oraz (zaskakujący odnosnie Kuchego) brak szacunku. W ogóle tak sobie teraz myślę że to zajebiście niesprawiedliwe że synonimem kaszany polskiej ekstraklasy jest Kucharczyk a nie właśnie np. Trałka. Przecież ta łysa pała ma przegryw wymalowany na twarzy.
  • Odpowiedz
  • 0
Tylko że z tą różnicą że Kuchy wygrał wszystko co się dało a Trałka przegrywa wszystko co się da.


@peetee
Wszystko co się da czyli to samo co trałka + puchar Polski czyli gówno turniej dla drużyn typu arka Zawisza albo dla legii B
  • Odpowiedz
Wszystko co się da czyli to samo co trałka + puchar Polski czyli gówno turniej dla drużyn typu arka Zawisza albo dla legii B


@DarSan: ty weź nawet nie porównuj liczby sukcesów jakie na koncie ma Kucharczyk do Trałki xDDDD.

Ok wiem wiem o co Ci chodzi, że powiedziałem że "wszystko co się da" czyli przecież Trauka zdołał wygrać i PP jak i Ekstraklasę hur dur ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@peetee
No jeśli chodzi o ilość to racja.
Swoją drogą zdanie:

"ty weź nawet nie porównuj liczby sukcesów jakie na koncie ma Kucharczyk do Trałki."

Jakoś niesamowicie mnie bawi...
  • Odpowiedz
@DarSan: to zdanie jest jeszcze ok i mało zaskakujące. Bardziej szokujące będzie to że Kucharczyk to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii Legii.
  • Odpowiedz
@DarSan: Poza tym:

Legia Warszawa
Mistrzostwo Polski: 2012/2013, 2013/2014, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018
Puchar Polski: 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013, 2014/2015, 2015/2016, 2017/2018

Rekordy
Zawodnik z największą liczbą meczów w europejskich pucharach w barwach Legii Warszawa: 67 meczów[28]
Zawodnik z największą liczbą meczów w europejskich pucharach w barwach polskiego klubu: 67 meczów[29]
Zawodnik z największą liczbą zdobytych Pucharów Polski w historii rozgrywek: 6
Zawodnik z największą liczbą zdobytych Pucharów Polski w barwach Legii Warszawa:
  • Odpowiedz
  • 0
@peetee
Czy ja wiem gównoklub to gównopiłkarze))¯_(ツ)_/¯
(Mówię o obecnych piłkarzach i o obecnej sytuacji polskich klubów w Europie )
  • Odpowiedz
i o obecnej sytuacji polskich klubów w Europie


@DarSan: Legia do niedawna wcale nie była takim gównoklubem jakby mogło się wydawać. Teraz oczywiście nim jest.
  • Odpowiedz