Wpis z mikrobloga

Nigdy nie myślałem, że opublikuje na mirko 3 posty jednego dnia, ale jednak. Człowiek wybiera się spokojnie na spacer po mieście, a tu nagle kierowca z Nakła(Wnioskuję po blachach?) wpieprza się w dom na przeciw. Z jednej strony, współczuję kierowcy jak i właścicielowi domu, bo nie wygląda i nie zachowuje się na pijanego i sam co zrobił to zadzwonił po odpowiednie służby (za co szanuję), ale myśl, że samochód mógł mu odbić w drugą stronę i przejechać mnie jest wręcz intrygująca.

Więcej szczęścia niż rozumu, jak mniemam. Blachy zakryte, żeby nie robić przypału młodemu chłopakowi, bo już swój przydział dzisiaj wyczerpał elegancko.

#wypadek #kolizja #kujawskopomorskie #bmw
Pobierz
źródło: comment_pLLcwlj4NGXlTLkpkgCBE8sJf2oQ4tp9.jpg
  • 5
@Stan_Przedzawalowy: No ciężko nazwać obecną sytuację fartowną, wiem że było słychać jakiś huk, dlatego zwróciłem na to uwagę. Ale nie jestem w stanie powiedzieć czy było to już w momencie walnięcia, czy chwilę przed. Działo się to całkiem szybko.

@Papasanbaba: Wiadomo, że jakby to była np. Alfa Romeo nie spowodowała by czegoś takiego, bo zepsuła by się z dobre 4 km przed tym miejscem

@pathfinder0: Napis na koszulce jest