Wpis z mikrobloga

Hejka,

jak dobrze wiecie, to mamy w końcu przypięty poradnik do belki i idąc za ciosem, oraz dotrzymując obietnicy, stworzyłem grafikę dla naszego tagu, wrzuciłem poradnik w doc na google drive i opis przy nieodzownej pomocy @Booty_Gurl, która świeżym okiem na niego spojrzała :)

Grafikiem wybitnym nie jestem, więc jeśli na sali jest ktoś, kto chciałby zrobić grafikę na nasz tag, to z pocałowaniem dłoni i ukłonami do stóp taką pomoc przyjmiemy :D
No chyba, że ta Wam się bardzo podoba, to ok xD

Co do poradnika na google drive, to nie ma możliwości ściągania dokumentu, oraz kopiowania jego treści.
Jest możliwość tylko zobaczenia co tam jest i do wchodzenia na linki co jest najistotniejszą sprawą :D
Nie muszę chyba tłumaczyć czemu nie ma takiej możliwości, a tak, czy siak, będę mógł go aktualizować i ewentualnie rozszerzać o nowe informację :)

Odnośnie opisu, to miał być krótki i zwięzły, oraz ma na celu w sposób rzeczowy opisać co u nas się tu fajnego dzieję:D

Dobra, zatem tak...

Link do poradnika:
https://drive.google.com/file/d/1AovG_om5HsETMjYwtA5lJp17vyCwZBcY/view

Grafika:
https://drive.google.com/file/d/19T0kpKglANza99LuGiW-pjPzoaoxgKsC

Opis:

"Tag perfumy poświęcony jest wszystkim osobom, które chcą dzielić się swoimi przemyśleniami, pytaniami czy też doświadczeniem na temat perfum.

Jeżeli nurtuję Cię jakakolwiek kwestia związana z cudownym światem zapachów, to znalazłeś idealne miejsce aby podzielić się swoimi rozterkami. Jest to również miejsce, w którym możesz zarówno kupić jak i sprzedać zapachy innym osobom. Na tagu znajdziesz także osoby chętne do wymiany czy też rozbioru danych flakonów.
Tutaj odnajdziesz perfumowy poradnik, w którym są zawarte podstawowe pojęcia dotyczące perfum, listę zaufanych i polecanych sklepów oraz listę rekomendowanych męskich i damskich zapachów, a także inne przydatne informacje.

Zapraszamy do świata pełnego doznań olfaktorycznych :)"

@Booty_Gurl napisała mi, że z miłą chęcią podejmie się stworzenia listy zapachów dla kobiet, więc jak już powstanie taka lista, to wrzucę go do poradnika, a sama Ona stworzy jeszcze wpis, żebyście mogli sobie go dodać do ulubionych :)

To chyba wszystko na tą chwilę, dajcie znać co o tym sądzicie i każda opinia jest bardzo cenna!
A my będziemy po cichu pracować sobie dalej :D

#perfumy #poradnik
dradziak - Hejka,

jak dobrze wiecie, to mamy w końcu przypięty poradnik do belki i...

źródło: comment_VklLQMalEUf7Tv9mZgAQQv2gUjafXabr.jpg

Pobierz
  • 21
@dradziak
2 akapit jest dziwny, najpierw 1 osoba liczby mnogiej (chcemy, mamy), potem 2 osoba liczby pojedynczej (wybierzesz, zapisz...), dalej 2 osoba liczby mnogiej (wybraliscie...). Przy okazji literówka na koncu 1 zdania tegoż akapitu.

A w grafice brakuje wyciągu z Jeremiasza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
@kimyas
Król jest tylko jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Yaser
No i o to chodzi, dzięki za zauważenie tego!
Bez jaj, on powinien nazwać perfumy Jeremy Juice :D
Jako troll można go wrzucić, takiego wystającego zza Kourosa xD