Wpis z mikrobloga

  • 521
Zawsze mam kupę śmiechu z lasek, które pozwalają swoim facetom chodzić do fryzjera kobiety xD siedzicie sobie potulnie w poczekalni, a jakaś obca baba kręci się wokół waszego faceta, dotyka go, muska jego uszy, strzepuje włosy z karku, co niektóre opieraja się na nas tak że wręcz czasami czujemy ciepło ich ciała , schylają się żeby sciąć nam grzywkę a my zaglądamy im w dekolt i czujemy ich perfumy na szyji xD

#pdk #takaprawda #fryzjer #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
daeun - Zawsze mam kupę śmiechu z lasek, które pozwalają swoim facetom chodzić do fry...

źródło: comment_txsGtN98PSC8TIVGKX2rlRg3sIZneHHZ.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@daeun kiedyś akurat mój fryzjer zachorował i zmuszony byłem do pójścia do jakiejś laski. A miałem ślub za trzy dni. Tak #!$%@? obciętch włosów nigdy nie miałem :( nie dość, że od niej śmierdziało, to jeszcze była przy suszeniu włosów za długo trzymała suszarkę w jednym miejscu. Ja jej mówię, że czuję jak mi się włosy palą. A ta pinda do mnie "oj, niech pan nie przesadza". Nie no, tu jeden bok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@daeun: wiem, że zarzutka, ale coś napisze.
Podczas nauki tańca towarzyskiego co jakiś czas obcierasz się o ciało kobiety, a nawet czasami dotkniesz ich piersi i one w większości nic sobie z tego nie robią. Nawet instruktor mówi żeby panowie co chwilę nie przepraszali swoich partnerek do tańca, że dotknęli je przez przypadek tyłka albo cycka.
Fryzjerka też musi się czasami nachylic albo przysunąć, żeby jej było wygodniej, więc jak oprze
  • Odpowiedz
mojego niebieskiego ostatnio w biedrze obsługiwała kobieta


@somskia: #!$%@? czy samobójca xD ja zawsze idę do chłopa, a jak nie ma to odkładam zakupy z koszyka na swoje miejsce i wracam potem, albo na następny dzień. Polska, 2019 XD
  • Odpowiedz
@daeun: Opis typowego incela, który myśli, że fryzjerki są jak ze zdjęcia. A nawet jak taka się trafi jak ta ze zdjęcia to nadal to jest tylko fryzjerka, która ma robotę do wykonania. Incel będzie sobie wyobrażał nie wiadomo co, facet, który ma jakiś problem w związku może też a normalny człowiek po prostu przyjdzie, zostanie obsłużony, zapłaci i szybko o wizycie zapomni.
  • Odpowiedz