Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat i chyba jestem w ciąży. Na teście wyszły dwie kreski, ta druga blada, ale jest, u lekarza jeszcze nie byłam. Mój chłopak ma 25 lat, oboje pracujemy, mieszkamy jeszcze z rodzicami. Chcemy mieć dziecko, ale to nie jest jeszcze dobry moment. Boję się jego reakcji, nie wiem jak mu to powiedzieć :(
#ciaza #tyleprzegrac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: No ok, ale jak do tego doszło? Nie zauważyliście, że coś jest nie tak (z gumką)? A jeżeli coś było nie tak, to czemu nie ogarnęliście sobie pigułek? Ja wiem, że teraz to problem i sporo latania, jeżeli nie masz odpowiednich dojść, ale sam bym rzucił wszystko i to ogarniał, niż ryzykował dzieckiem.

Jeżeli to jest wczesny etap, to zastanówcie się nad tabletkami poronnymi, o ile serio nie jesteście gotowi
@Liwiia: Bo uważam, że niechciane dziecko to krzywda dla wszystkich, że zawsze tacy przyszli/niedoszli rodzice mają wybór i że to nie jest tylko i wyłącznie sprawa kobiety? To chyba ty jesteś #!$%@?, że tego nie rozumiesz.

@AnonimoweMirkoWyznania: No to potem niech nie płacze, że ma samotnie gówniaka utrzymywać, bo facet jest tylko od spłodzenia dziecka i ewentualnego jego utrzymywania, a tak to nie ma nic do gadania.
@bezbekpol: uwielbiam tę logikę, że ciąża to tylko sprawa kobiety i facet nie ma prawa się wypowiedzieć na ten temat xD ale jak już dziecko jest na świecie, to ma brać 50% odpowiedzialności za wychowanie i 50% (albo więcej) za płacenie. jeszcze dodać do tego, że jak kobieta wypowiada się na męskie tematy, to jest postępowa, przełamuje stereotypy itd, a jak facet wypowiada się na kobiece tematy, to jest atakowany jednym