Wpis z mikrobloga

@krzysztof-es-545: Niekoniecznie to Ukraińcy, zazwyczaj tak jest że osoba która uczy się danego języka lepiej opanowuje gramatykę niż lokalna ludność. Weź się zastanów czy kiedykolwiek zastanawiałeś czy czy użyć you're czy your, bo dużo natywnych ma z tą kwestią problem.
@Niicooooo zależy z jakimi ludźmi pracujesz, u mnie są Uzbekistancy i #!$%@? po polsku aż miło, mimo akcentu kumają i potrafią często powiedzieć i zażartować sytuacyjnie lepiej niż niektóre sebki:p
@mariobit: Nie, to nie fejk. Kiedyś na FB dyskutowałem o Ukraińcach w Polsce i zostałem zwyzywany od ukrów, zdrajców Polski, banderowców itd. tylko dlatego, że nie zgadzałem się z tym, że KAŻDY Ukrainiec jest Banderowcą. To było chyba pod tematem gdzie Ukrainka pytała się o wynajem pokoju we Wrocławiu, a Sebki się zleciały i potrafiły napisać tylko "#!$%@? z Polski banderowco". Na Wykopie takie zachowanie też jest powszechne, tylko mord i
@mariobit: U was w miastach też jest taki ryk cebulaków nosaczy jak ukrainiec napisze cokolwiek na grupie "praca - nazwa miasta"? W Krakowie jak Ukrainiec albo Ukrainka doda posta to na wstępie ma 20 zbędnych komentarzy w których polaczki sie czepiają czegokolwiek.