Wpis z mikrobloga

Byłam sobie Na Czerwonym Placu po małe zakupy, czaiłam się na pieczarki ładne, bo chciałam zapieksy zrobić, ale przy stoisku gdzie takie wypatrzyłam była spora kolejka, poszłam więc sobie kupić mięsko, jakieś pieczywo zajrzałam do pieczarek 5 osób, kurde, poszłam dalej po żarcie dla śierściuchów, idę do pieczarek, 5 osób!

Kurde! Poszłam więc kupić parę innych drobiazgów. Wracam do pieczarek, gorąco mi już, dwie osoby, YEEESSS! Jak podeszłam tych fajnych tzn bielutkich, dużych już niewiele zostało, ale dla mnie starczy. Spoko. Czekam, szło dość szybko, już byłam w ogródku, witałam się z gąską, a tu facet przede mną już niemal odchodząc: - A, pani mi da jeszcze tych pieczarek dużych z pół kilo... Nosz KU#@% MAĆ! Wkurzona na maksa poszłam na zapiekankę do Zapiekarnika. Oczywiście bez ketchupu bo mają okropny ( ͡º ͜ʖ͡º)

A wiecie co jest najgorsze, wczoraj też chciałam kupić pieczarki, ale jakiś stary babsztyl tak długo kupował małe ilości różnych rzeczy, marudząc przy wadze, że szlag mnie trafił, bo ona gotowa jeszcze fasolę i mak na ziarnka kupować. Ehhh

#gorzkiezale #gownowpis #czestochowa #przygodyxandry
xandra - Byłam sobie Na Czerwonym Placu po małe zakupy, czaiłam się na pieczarki ładn...

źródło: comment_ev3uCDvX5ZjQNxktuxTZ5IlsALux43K1.jpg

Pobierz
  • 7
@xandra: Wczoraj i przedwczoraj pieczarki były w dobrej cenie w Auchan. No wiem, gdzie Plac Czerwony a gdzie M1, ale ja właśnie przez tę cenę kupiłem chyba ze 2kg. Zapiekanki już zjedzone. Została jeszcze zupa pieczarkowa.
@xandra w kauflandzie masz po 5 zeta chyba,a jak pojdziesz gdzies 18/19 to ogolnie czesto wyprzedaz jest warzyw,owocow ibidzie wyrwac czasem nawet o polowe taniej czyli 2.50/3 zeta za kilo.polecam