Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
Mireczki zobaczcie kogo znalazłem, kto pamięta jeszcze tego skurczybyka? Swego czasu był to król MP3. Kilka lat temu porównywałem jego jakość dźwięku z LG G3, jakie było moje zdziwienie gdy zorientowałem się o ile gorzej gra mój telefon od tego wtedy już antycznego sprzętu. Lata 2003-2005 już nigdy nie wrócą (,)
#mp3 #nostalgia #gimbynieznajo
Wygrywzwyboru - Mireczki zobaczcie kogo znalazłem, kto pamięta jeszcze tego skurczyby...

źródło: comment_PFQwJKwuR90fs8PcCZYY5tSjzmR4bOYq.jpg

Pobierz
  • 51
@Wygryw_z_wyboru: miałem identyczny, 256 mb bodajże, biały kolor. Pamiętam jak go reanimowałem jak mu guziczki powypadały, rozstałem się z nim na dobre chyba dopiero w 2011 roku jak kupiłem pierwszego smartfona XD wcześniej miałem jakieś tam niesmartfonowe Nokie, ale grały #!$%@?, więc creative zawsze na propsie. Zresztą dzięki tym mp3-kom mam dobrą opinię o tej marce i sentyment
@Wygryw_z_wyboru: A ja wygrałem w RMF-ie Thompsona Lyre , fajny był na ręce dało się go nosić jak przerośnięty zegarek. Bałem się że mi go zajebią, to sprzedałem za 600 zł bodajże. Potem kupiłem przenośnego CD-ka z mp3 , od Nike-a to były czasy, ale najlepiej wspominam taki prosty walkman od sony z radiem, pamiętam że miał zielony front. Super sprawa, na paluszkach radio działało tydzień, albo i dłużej.
KickAss - @Wygrywz_wyboru: A ja wygrałem w RMF-ie Thompsona Lyre , fajny był na ręce ...

źródło: comment_t6RtpNgNiCbM1GV5SOiNP156y1orxt6z.jpg

Pobierz