Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 352
Mireczki zobaczcie kogo znalazłem, kto pamięta jeszcze tego skurczybyka? Swego czasu był to król MP3. Kilka lat temu porównywałem jego jakość dźwięku z LG G3, jakie było moje zdziwienie gdy zorientowałem się o ile gorzej gra mój telefon od tego wtedy już antycznego sprzętu. Lata 2003-2005 już nigdy nie wrócą (,)
#mp3 #nostalgia #gimbynieznajo
Wygrywzwyboru - Mireczki zobaczcie kogo znalazłem, kto pamięta jeszcze tego skurczyby...

źródło: comment_PFQwJKwuR90fs8PcCZYY5tSjzmR4bOYq.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Soko_l: właśnie nie byłem jakoś szczególnie bogatym dzieckiem, Bóg wie ile zbierałem na ten odtwarzacz i nie pamiętam ile dokładnie kosztował ale pamiętam że nie chciałem mniejszej wersji bo wtedy pierwszy raz zaczalem się poważnie jarać muzyką i chciałem na nim upchnąć jak najwięcej. Ten egzemplarz kupiłem na Allegro od gościa który wysyłał sprzęt ze stanów. Za przesyłkę zapłaciłem 10zl, resztę dokładał on. Odtwarzacz był jakoś 20 procent tańszy niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hugoprat: @svartalfar: te muvo były spoko bo nie potrzebowałeś kabla żeby zgrać muzykę na kompa i mogłeś go używać jako zwykły pendrive. Obawiałem się natomiast że po jakiś czasie złapie luz no i postawiłem na przełomowa technologie USB Micro-B ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iRiver T10


@Wygryw_z_wyboru: tego w ogóle nie kojarzę - ale pamiętam właśnie, że pierwszy mp3 miałem creativa 128mb za jakieś 200-250zł - a na tamte czasy to było duuużo kasy i sporo zbierania. A potem jaki szpan jak połowa dymała z discmanami które się nie mieściły do kieszeni :D
  • Odpowiedz