Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie śmieszylo, jak normictwo i różowe potrafią być mili dla #przegryw gdy są w potrzebie, bądź gdy czegoś potrzebują. Pamiętam ze w gimnazjum chodziła z nami do klasy taka Paulina (typowa Stacy, pół szkoły za nią latało) dla której oczywiście byłem niewidoczny, i traktowala mnie jak ducha by nie powiedzieć nawet ze z pogardą. Mieliśmy pod koniec semestru ważny sprawdzian z historii, który dla Pauliny był ważny bo od tego zależało czy bedzie miała jedynkę na semestr czy nie (a wywiadówka na koniec semestru zbiegala sie z jakas normicka dyskoteka i wiele osób z klasy balo sie., ze jak rodzice zobacza jedyne z któregoś przedmiotu to ich nie puszczą). W dzień sprawdzianu Paulina zaczęła być dla mnie mega miła, na szczęście sperma nie zalała mi mózgu i wiedziałem co się świeci, chciała usiąść koło mnie na sprawdzianie (dostałem nawet buziaka w policzek bo sie zgodzilem co do teraz jest jedynym pocalunkiem od różowej, jaki dostalem). Umówiliśmy się tak, ze ja na szybkości kończę swój sprawdzian, a potem pomagam jej (pytania były z wariantami odpowiedzi a,b,c,d więc po prostu miałem jej mówić które zaznaczać) i tak też się stalo. Oczywiście podawałem jej tylko i wylacznie złe odpowiedzi, więc dostała z tego sprawdzianu jedynkę i ponoć nie miala za wesoło w domu po wywiadowce, z miejsca stałem się wrogiem wszystkich różowych w szkole, ale i tak nie mialem szansy zżadnej wyrwac wwiec miałem to gdzieś. Pamiętajcie, NIGDY nie dajcie się wykorzystywać normictwu i bananowcom, będą mili przez 10 minut, a potem was znowu oplują i pójdą do swojej ekipy.
#tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #rozowepaski
  • 14
@Konor_MakGregor: po jednym da się rozpoznać niekwestionowanego przegrywa - traci czas na wymyślanie gównianych historyjek, które się nie wydarzyły, ale śnią mu się po nocach wyimaginowane sytuacje w których karci lepszych od siebie xD
@Konor_MakGregor: Niezła z ciebie spie*dolina. Normalny człowiek by postawił sprawę jasno "nie pomagam", a ty zdecydowałeś się zagrać dwulicowo po prostu. Dlatego nikt was przegrywów nie szanuje. Nie szanujecie sami siebie i nie macie jaj. Robicie ludziom zdjęcia z przyczajki w autobusach i wrzucacie jakieś łzawe historyjki ze szkoły na mirko, tyle jesteście warci.