Wpis z mikrobloga

Takie betapermiarstwo psuje zdrowy rynek różowych. Potem będzie się mnie moja pytać, czemu ten pan niesie tyle tego, a ona tylko jednego badyla dostała. I co ja mam odpowiedzieć? Mówię, że typ chory psychicznie albo za coś przeprasza.


@przekojot:

> Narzekaj na rynek matrymionialny

> Proponuj zmowę handlową
  • Odpowiedz
@florence_welch:

powiedz prawdę :D że jesteś biedakiem :D


Na pewno nie umyslowym. Ale z pogardy wynikajacej z twojego komentarza wnosze, ze bez bogactwa materialnego nie mial juz bym u cb szans. Jakos mnie to nie dziwi. Przyjemnego polowania na frajera w swieto frajerstwa i materializmu. Wszak kto ma wiecej kwiatow i balonow, kocha mocniej, jak podpowiedzieli moi przedmowcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Jeszcze takie karynisko
  • Odpowiedz
@przekojot: Nie, zasugerowałam tylko, żebyś powiedział prawdę :D. Niestety Twoja analiza psychologiczna mojej osoby, na podstawie jednego komentarza wyszła Ci bardzo miernie. Nie jestem materialistką, mam generalnie w------e na to "święto" (pomimo, iż jestem od 10 lat w związku), ale nienawidzę, jak ktoś babra się w żółci, jak świnia, bo ktoś inny raczył zrobić coś inaczej :D Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak śmieszne są te wasze wysrywy. Nie chcesz
  • Odpowiedz
@przekojot: olej to, kobiety lubią porównywać, należy wtedy powiedzieć że dziś wszyscy się kochają a jutro wyzywają się... bo dzisiejsze święto jest na pokaz, chyba że nie idziesz do knajpy a siedzisz ze swoja w domu. Ja wole iść do knajpy w zwykły dzień a nie od święta.
  • Odpowiedz
@florence_welch:
1. Chce mi d-----c, ze jestem biedny
2. Nie jest materialistką
Wybierz jedno

Ciekawe co bys powiedziala, jakby np. 14. lipca bylo swieto cyckow. Laski paradowalyby po ulicach z odslonietymi piersiami ku uciesze mezczyzn. Wychodzisz z facetem, a tam wszedzie idealne c---i. W restauracji kelnerka nachyla sie nad wami z golymi cycuszkami itd. A ty wstydzisz sie, bo twoje sa male i obwisle. Jakbys sie wtedy czula? Moze tak
  • Odpowiedz
@przekojot: Myślę,że takie rzeczy przeszkadzają jedynie osobom zakompleksionym :) Jak dla mnie, może być takie święto, całkiem ciekawy pomysł :D
Człowieku, zrozum, mam w------e czy jesteś biedny czy bogaty, po prostu chciałam Cię sprowokować dla beki :D Powiedz, po co miałabym Ci "d-----ć", już wystarczająco masz jak widzę w życiu smutno, skoro takie rzeczy Cię bolą :D
  • Odpowiedz
@przekojot: Z resztą, tak, masz racje, przepraszam za tą biedę, z biedy nie należy żartować. Zapomniałam jeszcze,że nazwałeś mnie bezpodstawnie karyniskiem, więc również czekam na słowo przepraszam i można się rozejść.
  • Odpowiedz