Wpis z mikrobloga

Co do poziomu kultury naszych polityków, przypomniała mi się zeszłoroczna sytuacja z Posłem Markiem Jakubiakiem, która miała miejsce na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednym z wystawców był Mercedes i jako, że szukałem samochodu to wdałem się w rozmowę z Panem z obsługi. Podczas tej rozmowy podszedł do nas Poseł Jakubiak, i bez "przepraszam", albo "pocałuj mnie w dupę", albo chociaż "ej", zadał głośnym i bardzo nieprzyjmenym tonem pytanie Panu z Mercedesa, równocześnie przerywając mu wypowiedź skierowaną do mnie. Muszę przyznać, że zachowanie wybitnie chamskie więc ja jak i Pan z osługi wpadliśmy w konsternację. Na szczęście, dość szybko wróciłem na ziemię i zasugerowałem Posłowi Jakubiakowi, że to niegrzeczne i powinien poczekać, aż ja skończę, ewentualnie przeprosić i zapytać, czy może przerwać. Na moją uwagę Poseł Jakubiak odpowiedział, że jest POSŁEM I BARDZO SIĘ ŚPIESZY (caly czas trzymał w rękach poselską wizytówkę). Po czym zadał jeszcze kilka pytań i bez słowa odszedł.

Może historia mało porywająca, ale dobrze pokazująca z jakim poziomem człowieka mamy do czynienia. Mówimy tutaj o absolutnie podstawowych zasadach kultury, które każdy opanowuje na poziomie szkoły podstawowej.

Tak chciałem się z Wami tym podzielić, szczególnie kiedy Poseł Jakubiak tak intensywnie romansuje z PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dopytywał o hybrydową wersję C klasy.

#polityka #bekazpisu #kukiz #patologiazewsi #jakubiak
  • 6