Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
  • Odpowiedz
Echh no przydałaby się taka konsola. Moja dziewczyna wykupiła netflixa, bo zdana sesja i cały czas tylko te seriale i seriale ( _) i co taki biedak ma teraz robić (,)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:

Mając konsolę w walentynki kupiłbym sobie grę 'The Sims4'. Stworzyłbym swojego awatara tzn. grubego piwniczaka lubiącego malować, nielubiącego kontaktu z innymi ludźmi. Rozwijam swojego skilla w malowaniu. Po wbiciu 10 lvl. w malowaniu i zajadaniu się simomielonką zaczynam sprzedawać swoje obrazy. Stają się one doceniane i mam coraz więcej hajsów. Kupuję bieżnię. Biegam na niej jak oszalały. Wbijam 10 lvl. sprawności fizycznej. Gadając codziennie do siebie do lustra osiągam max
  • Odpowiedz
Myślę że ja powinienem wygrać, bo jestem pewien że napewno fajnie z was ziomale i docenicie mój super komentarz, a nie resztę tych wysrywów. Benc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: @Goodie_pl: Całe cholerne życie nie miałem żadnej konsoli, bo nie było mnie na to stać, ponieważ miałem dziewczynę. Teraz nie mam dziewczyny, konsoli również nadal nie, bo dopiero finansowo się odbijam. Hajs na gierki bym w sumie miał, no i pograłbym w te Red Dead Redemption ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl:
A zatem pytacie dlaczego bym chciał?
Bo ze szczęścia do nieba bym wzleciał.
Taka konsola to super sprawa
W czasie imprezy gdy trwa zabawa
Pytam kto zagra w mortala, tekkena
I moim znajomym opada szczena
Siadamy na sofie, chwytamy pady
Rosną wśród nas radości pokłady
Kiedy panowie kręcą kombosy
Dziewczyny wykorzystują podstawowe ciosy
Różowe wygrywają
Niebiescy się fochają
Ale potem i tak razem obok siebie siadają
Wszyscy wspólnie film oglądamy
  • Odpowiedz