Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...

źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg

Pobierz
  • 1540
  • 1
@Goodie_pl Moja żona to prawdziwa fanatyczka gier. W weekend potrafi od rana do wieczora ciurać w różne gatunki. Jej pasja zjada nam połowę naszych miesięcznych dochodów, ponieważ co chwilę słyszę o premierach i nowej kolekcji mieczy Wiedźmina.
Pech chciał, że w zeszłym miesiącu jej Xbox uległ uszkodzeniu, a jesteśmy na minusie z pieniędzmi. O naprawie może zapomnieć, tym bardziej o nowym sprzęcie.
Konsola od Was przyczyni się do dwóch rzeczy:
1. Moja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goodie_pl: bo wydałem kasę na pierścionek zaręczynowy i dzisiaj się oświadczyłem więc budżet mam uszczuplony. Dodatkowo 14 lutego różowa wyjeżdża na dłużej to wieczór spędzę sam i fajnie by było jakbym miał kompana w postaci nowej konsoli na samotne noce :)
@Goodie_pl: stać mnie na taką konsole, jednakże zawsze chciałem się przekonać jak się na tym gra, ale cebula motzno. Zupełnie tak jak wy lubię rabaty, dostawać rzeczy za darmo bo każdemu się coś od życia należy kurła. Nigdy nic nie wygrałem, a jutrzejszy dzień spędzę zapewne sam przed komputerem a chętnie zagrałbym w Horizon Zero Dawn, które znam tylko z gameplayow...
@Goodie_pl: jeżeli wygram oddam konsole na licytację dla użytkowniczki wykopu która zmaga się z SM. Pieniądze z licytacji przeznaczamy na turnus rehabilitacyjny w Bornem Sulinowie gdzie jest super senatorium gdzie walcza z SM. Mysle że to będzie najlepsza z możliwych walentynki :),
1. Jestem przegrywem w przeszłości sfriendzonowanym 2 razy ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Konsola jest ciepła i się można do niej przytulać bez granic, w przeciwieństwie do dziewczyny
3. Cygany mi ukradły piec z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)