Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: zaraz go pewnie ściągną do zagranicznego uniwersytetu. Z jednej strony dla niego to pewnie szansa na świetne życie i karierę a z drugiej nigdy Afryka nie podniesie się z dna jeśli poza okradaniem z surowców będzie jeszcze grabiona z ludzi
  • Odpowiedz
z drugiej nigdy Afryka nie podniesie się z dna jeśli poza okradaniem z surowców będzie jeszcze grabiona z ludzi


@Poro6niec: Albo okradasz ją z dobrych ekspertów, albo okradasz ekspertów z przyszłości i dobrego życia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Magromo: ja wprowadziłbym jakiś "rasowy" ekwiwalent, tak jak to wygląda w futbolu gdy chcesz wyjąć utalentowanego juniora i np taki naukowy geniusz kosztowałby np 16 mln dolarów
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Co rozumiesz przez "podbieranie"? Ludzie sami emigrują do krajów w których mogą wieść życie lepsze niż w ojczyźnie, przecież lekarze nie są wywożeni w ciężarówkach po nocach tylko sami wyjeżdzają.
Czemu sa winne Niemcy, stworzenia dobrych warunków do pracy dla lekarzy? Ułatwienia aklimatyzacji? xD
  • Odpowiedz
przecież lekarze nie są wywożeni w ciężarówkach po nocach tylko sami wyjeżdzają.


@Magromo: Ja tam raz byłem świadkiem jak na ostry dyżur wbiegł jakiś Hans w mundurze, założył worek na głowę chirurgowi i go wyprowadzili, nawet nie dokończył zakładania szwów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lakukaracza_: ja tam już wiem jak działa ta rękawica. Rozpoznaje góra dwa znaki migowe, czyli jak 95% projektów na kickstarterze - wystarczy na demo, ale zerowa użyteczność. Sam bym zakopał, bo nawet giganci technologiczni spieprzyliby taki projekt, a co dopiero jeden 25 latek.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: naczelny lewak wprowadził by "rasowy ekwiwalent" - a to dobre..
Elegancko widać co by się stało gdybyście dorwali się do władzy..
Wszyscy równi. No chyba że ktoś nie pasuje..
  • Odpowiedz
Elegancko widać co by się stało gdybyście dorwali się do władzy..


@Sarza01: Weź ciamkaj gruszki, truskawko. Nie jestem lewakiem a gdyby do władzy "dorwał się" mój idol - Pan Janusz Korwin Mikke, to z pewnością w Polsce nastałyby lepsze czasy
  • Odpowiedz