Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie zagrałem w tym trybie, więc pytom.
Jak to wygląda ze strzelaniem z golda na FL? Przykładowo mam 8 złotych pestek, wystrzelam je, uzupełniam ammo, też je wystrzelam- to po bitwie odejmuje mi kredek za 16 pocisków?
I czy opłaca się wypożyczać któryś z tych pojazdów do FL- gdy raz je wypożyczysz to będą pojawiać się co miesiąc, czy trzeba bulić za każdym razem?

#wot
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Creative3000: i ludzie wykanczający działa, co daje mało doświadczenia do kolejnej rangi, zamiast farmic dmg. Czy wygrasz, czy przegrasz ogolną bitwę, punktów za rangę dostajesz tyle samo, ale widać nikt nie wie o tym...mialem przed chwilą bitwę, kilka razy pisałem, by farmili rangi a nie rozwalali działa, ale nie pomogło, i co... zabrakło mi jednego strzału do generała( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Creative3000 ja gram dla generała bo zarobek mam lepszy na randomkach jednak, i nie wiem czy to tylko ja, ale strzelanie na FL to jest dramat, zwlaszcza między sekcjami, gdzie nie moge najechać na obrys czolgu w drugiej sekcji badz górka z krzakami na F gdzie tez mam problemy aby najechać na obrys jak jestem na bazie, albo juz wspominany celownik skaczacy metr do góry jak pojazd zniknie, ogólnie mecze sie
  • Odpowiedz