Wpis z mikrobloga

Może by tak zrobić wpis w stylu ,,Podręcznik Niedzielnego Widza" ? dla osób które nie znają się na F1 a będą oglądali przede wszystkim ze względu na Kubice? Wiecie podstawowy opis zespołów , kierowców , przezwisk np. ,,Torpeda" i znanych anegdotek np. ,,Hulkenberg nigdy nie stanął na podium".

Podstawowe zagadnienia np. DRS , ERS , Pit-Stop, Opony, Formuła 1.5
Mogę się podjąć takiego przedsięwzięcia jeżeli będzie takie zapotrzebowanie , chyba że ktoś jest w stanie zrobić to lepiej i merytoryczniej. Ja daję tylko taką Idee, każdy może z niej skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co o tym myślicie ?
#f1 #kubica
  • 45
@jaxonxst: Aż pozwolę sobie zawołać @podobno_mialem_multikonta . Może to będzie dobry temat na któryś z odcinków Echa Padoku ? . Taki film tuż przed sezonem, dla tych, którzy nie oglądają i nie znają się na F1 a tuż przed sezonem będą chcieli się zainteresować tym sportem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie by było żeby ktoś z zasięgami przedstawił im taką restauracyjną ,,Przystawkę" .
@Raa_V: Jasne, ze będą ale jeśli potencjalna liczba takich wpisów ma się zmniejszyć z 50 do 10 to chyba warto.
Podobnie jest z superbowl - co roku pytania o zasady, a są ludzie którzy odsyłają do poradnika jednego mirka który ma chyba z 5 jak nie więcej lat.
Jest to bardziej potrzebne niż niepotrzebne
@kipowrot: Jak będę pamiętał a postaram się pamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°), szkoda że nie wiem czy pan szafa w ogóle to przeczytał, no bo pomysł na odcinek fajny, a gdyby nagrał odcinek + ja dałbym swój wpis to robienie wpisu byłoby....mało sensowne.