Wpis z mikrobloga

Tylko 139$ za odkurzacz automatyczny Alfawise V8s - znów dostępny z Polski
Odkurzacz z żyroskopem, dzięki czemu inteligentnie planuje trasę.
Bardzo dobra cena i szybka dostawa ze Słubic!
Mam i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszy w tej cenie!

odkurzacz automatyczny Alfawise V8s

139,99$
Kod: PLTOPDEAL01
Dostawa z Polski kurier 1-2 dni za darmo

Odkurzacz testuję od kilkunastu dni i jestem bardzo mile zaskoczony. Jest znacznie lepszy niz np. znany mi iLife v7. Odkurzacz posiada żyroskop, dzięki czemu inteligentnie planuje trasę, nie jeździ chaotycznie jak odkurzacze iLife. Sprzątanie na prawdę odbywa się raz za razem. Sprząta dość cicho. Ma też większą moc ssącą niż konkurencja w podobnej cenie od iLife. Jeździ po czarnym. Wygodnie steruje się pilotem. Robot ładnie wygląda, choć błyszcząca powierzchnia łatwo się rysuje. Mówi po angielsku, instrukcja też jest po angielsku. Jest też europejska wtyczka.

Mi osobiście brakuje aplikacji, do której przyzwyczaiłem się w Xiaomi Mi robocie \uD83D\uDE1B Nie ma też planowania sprzątania. Ale rewelacyjna cena wynagradza te braki ( ͜͡ʖ ͡€)

W tej cenie to chyba najlepszy wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #alfawise #mirobot #odkurzacz

sebekss - Tylko 139$ za odkurzacz automatyczny Alfawise V8s - znów dostępny z Polski❗...

źródło: comment_GWqFZJmM1hHz1iP2D8sTYkXcN2fce00a.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@kndmichal: szczerze mówiąc wg mnie, tzn. mojej różowej, sprząta dokładniej niż Xiaomi.
Natomiast nie ma sterowania aplikacją, co bardzo lubię w Xiaomi. Nie można też zaplanować kiedy ma sprzątać [np. jak nikogo nie ma w domu].
Ale polecam bardzo, zwłaszcza w tej cenie i z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kndmichal jak ktoś jest gadżeciażem, korzysta z apki itd, to będzie mu tego brakować. Ale jak komuś zależy po prostu na sprzątaniu, to nie będzie zawiedziony.
  • Odpowiedz