Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM Ja też gram w STS, testowałem efortune i LVbet, tych niszowych nie próbowałem, ale różnice niewielkie. Kurs ogólny wszędzie mniej więcej taki sam, a apka STS jest mila i czytelna, więc na Twoim miejscu bym nie szukał niczego na siłę.
@SpiderFYM: STS spoko jest, szybko wypłaty robią, kursy generalnie ok. Fortuna też jest spoko, kursy chyba najczęściej ma najlepsze i taki mały plusik jak dla mnie te że współpracują z flashscore :P
@SpiderFYM: mam fortune i sts. Sts ma o wiele szybszą wypłate wygranych + granie na livie oferuje cashout nawet jak Ci dany typ jeszcze nie wszedł,ale już jest na dobrej drodze np. over 2.5 bramki, a padły 2 bramki w 20min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na fortunie typ musi wejść do końca, jednak fortunka ma według mnie lepszą ofertę na strzelców hokeja i over zawodników w kosza.
@SpiderFYM: STS jest całkiem spoko, pod warunkiem, że nie chcesz grać np. zakładów na kartki zawodników, czy azjatycką sumę goli. Ogólnie to najlepiej mieć konta przynajmniej w 2 bukach, których oferta jakoś się uzupełnia - tzn. jeden ma to, czego nie ma drugi. Z kolei jeśli chcesz jak najbardziej zwiększyć swoją szansę na to, aby być na choćby minimalnym plusie przy grze z podatkiem, to nie ma innej opcji jak mieć