Wpis z mikrobloga

@Lonesome_road: Odpuść. Chłopak pewnie zarabia 2500 na miesiac, szefostwo mu dało wyrobienie 150% normy, podpisał się i przerzucił paczke przez płot żebyś nie musiał jechać 30km do oddziału.
Oczywiście nie popieram czegoś takiego, ale nie ma co robić gównoburzy bo chłopak dostanie 270kk, straci robote bo musi być niekarany a ty na końcu będziesz najbardziej poszkodowany bo będziesz musiał latać na sprawy sądowe w charakterze świadka.
  • Odpowiedz
  • 6
@Mecenas266 i bardzo dobrze, jeden kurier dostanie po łapach, to kolejni dwa razy się zastanowią zanim sfałszują czyjś podpis.

Warunki pracy kurierów mało mnie obchodzą i w żaden sposób nie usprawiedliwiają łamania prawa. Ich śmierdzącym obowiązkiem jest dostarczenie paczki do rąk odbiorcy, a nie miotanie nimi po czyimś ogródku.
  • Odpowiedz
Warunki pracy kurierów mało mnie obchodzą i w żaden sposób nie usprawiedliwiają łamania prawa. Ich śmierdzącym obowiązkiem jest dostarczenie paczki do rąk odbiorcy, a nie miotanie nimi po czyimś ogródku.


@Lonesome_road: szanuję w opór, nie słuchaj biadolenia mirka w czerwonym. Porzucenie paczki jeszcze bym zrozumiał, ale nic nie powinno usprawiedliwiać fałszowania podpisów.
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: ale jak masz paczkę i zgłosisz jej brak to też podpada pod paragrafy,
i mówisz że jak jeden dostanie to inny przestaną zostawiać tak paczki masz racie ale przestaną zostawiać paczki też tym osobą co tego chcą i dopiero w tedy będą żale na kurierów, bo jest cała masa odbiorców którzy wolą paczkę zostawioną pod domem nawet bez ich informowania o tym, byle tylko nie zostawiać u sąsiada
  • Odpowiedz
@Lonesome_road: podpis na skanerze jest gowno warty,nie ktore firmy maja cos takiego jak doreczenie posrednie i nawet nie trzeba podrabiac podpisu,zamow cos za pobraniem i pogadaj z gosciem moze sie okazac ze ma 18lat pierwsza praca ze 'nie jest swiadomy co grozi za takie postepowanie mozliwe ze ktos tak mu powiedzial aby tak robic z kolegow w dpd a ty mu narobisz kolo dupy
  • Odpowiedz
@ups1916: a co mnie obchodzi, że nie wie albo mu ktoś powiedział, swojego rozumu nie ma? Tępić oszustów i frajerów. Sam dzisiaj taką sytuację miałem, paczka odebrana rzekomo przeze mnie, a dzban nawet nie raczył zadzwonić i spytać tylko rzucił paczkę, napisał SMS i elo.
  • Odpowiedz