Wpis z mikrobloga

Dlaczego wszystko musi skupiać się wokół prymitywnych instynktów? Zaspokajania zwierzęcych potrzeb, przepychanek i rywalizacji pomiędzy jednostkami. Gonitwą za kawałkiem papieru, któremu sam człowiek nadał jakąś wartość. Nie widzę dla siebie przyszłości. Nie chcę #!$%@?ć znowu w #biedronka czy u innego janusza za marne pieniądze. Chciałbym zrobić coś większego, ale jestem tylko #!$%@?ą i śmieciem ludzkim, który nie ma nawet siły ruszyć się z miejsca. Standardowo piję zdrowie Was wszystkich.
#przegryw #depresja #gownowpis
Pobierz PrayB4Sleep - Dlaczego wszystko musi skupiać się wokół prymitywnych instynktów? Zaspo...
źródło: comment_WHXw1MHmT9VpZ6tWEu1GJo0BsjFHLGsI.jpg
  • 22
Ja zaakceptowałem swój los. Po prostu. Co będzie to będzie, jak już nie wytrzymam to sobie łykne cos i po sprawie. A tak to robię co mogę żeby jednak jakoś żyć, normalny już całkiem nie będę, rodziny nawet nie zamierzam zakładać by nie #!$%@? życia komuś. I takie podejście chyba jest najlepsze a nie stwierdzenie ze jestem śmieciem i koniec
Dlaczego wszystko musi skupiać się wokół prymitywnych instynktów?

@PrayB4Sleep: bo to najlepszy poznany napęd działania. Na pocieszenie mogę dodać że minął ponad miesiąc od sylwestra, pogoda jest słaba do tego istnieje coś takiego jak najbardziej depresyjny poniedziałek xd u jednych wypada on pod koniec stycznia a u innych przed walentynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
IMO lepszego sposobu niż wysiłek fizyczny+ witaminki nie ma na polepszenie takiego stanu
@gwiezdny_wodnik ale robię co mogę żeby żyć normalnie, rodziny po prostu nie chce zakładać. Ale jeśli za ileś lat stwierdze ze nic mi nie pomogło, ze spróbowałem i zrobilem wszystko to albo zaszyje się na jakiejś wyspie i będę wiódł spokojne życie xd albo po prostu ze sobą skończę w bezbolesny sposób