Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Jak mija poniedziałek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj moja jedna z ulubionych grafik z Dziesiątym Doktorem, pojawiła się ona również dwa lata temu w kalendarzu ściennym. Sądząc po wyglądzie Tennanta, jest to kadr z odcinka specjalnego Day of the Doctor. Chociaż jego włosy są trochę za bardzo sticky-uppy, jak to mówił Wilfred.

I jak wiadomo #tylkotennant ( )

#codziennydoctorwho

Jak chcesz być wołany, daj znać w komentarzu

@algus @MechanicznyTurek @Avmatrac @adam__adam @i_am_a_doctor @pepek614 @chwalciePana @Rience93 @malokreatywnylogin @Wrobel_1111 @Blaskun @ask_ @MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @cardiv @abelel @CapaldiTheDoctor @Duckmara @AdelbertPeel @lunaria @Alamin24 @ostrzyjnoz @krzemusiowy @pitrah606 @zlote-golabki-winiego @Emil1803 @VrubeL @tamian @Decay @bojesiewody @Ponek @rbxaa @defvckto @Tomm16 @S4turas @OiPsycho
keira - Dzień dobry! 

Jak mija poniedziałek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj moja jedna z ulubi...

źródło: comment_ZYx8wfD3tmLwhJIRDRl7VJrqfKmPSLRG.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@k_e_i_r_a: tą autostradę. Jadę, kurde powinien już być Wrocław, a tu znak że granicą państwa (ʘʘ) w pierwszej chwili się bałem że przeleciałem na autopilocie Śląsk i Ukraina. A tu niespodzianka wróciłem do Niemiec ( _) Jak się człowiek zasłucha w audiobooka to znaki jakoś tak mniej istotne się robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)