Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrealizować projekt/eksperyment którego szanse powodzenia oceniam na stosunkowo małe.
Jednak, kto nie próbuje...

Nauczony doświadczeniem, postanowiłem wcześniej się do tego przygotować a nie "na hura".
I z drugiej strony będzie to projekt ćwiczebny który jak "nie pyknie" to chcę z niego wyciągnąć jak największa lekcję.
(mam na myśli tutaj między innymi pewnego rodzaju #marketing społeczny , bo cały eksperyment wymagał będzie zebrania grupy o niemałej liczbie osób)

I właśnie o tym będą moje wpisy, będę tutaj robił swojego rodzaju ToDo i będę z tego sam się rozliczał, wykop będzie pewnego rodzaju motywatorem zwiększającym moją #produktywnosc i zarazem logiem działań, a przy okazji może ktoś coś podpowie.
Będę tu opisywał co już zrobiłem/chcę zrobić przez rozpoczęciem samego projektu.
Będę się starał NIE opisywać tutaj samego projektu/eksperymentu, bo to by znaczyło, że przedwcześnie zacząłem projekt, a miało być nie na hura :) (z czasem pewnie będę musiał napomknąć)

a teraz #postanowienie
Będę starał się robić wpisy tutaj, raz na trzy dni(z czego co 4 może być odpoczynkowym, jak bym nie wyrabiał ;) ) i tak w kółko aż stwierdzę, że mogę wystartować z projektem oficjalnie.

I tak pierwsze ToDo:
- wymyślić nazwę tagu pod którym będę pisał obecne wpisy.
- wymyślić nazwę samego projektu.

Co do tagu nie mam jakichś szczególnych wymagań, tak jeśli chodzi o drugą nazwę, to chcę aby to był wymyślony wyraz którego najlepiej aby google nie znalazło do tej pory.

No to do zobaczenia za 3 dni :)

#oswiadczenie #produktywnosc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach