Wpis z mikrobloga

Planuję zniszczyć związek pewnemu bananowemu oskarkowi, co dostał za frajer firmę oraz mercedeska po tatusiu mimo że na to kompletnie nie zasłużył (gościu ledwie co skończył liceum, bo ciagle chlał i cpał za pieniążki od tatusia). Wiem ze to by go zabolało bo jest z tą dziewczyną już od kilku lat, są zareczeni i spodziewają się dziecka. Plan jest prosty,robię fake konto na insta i za pomocą apki wbijam followersow, potem flirtuje z oskarkiem a a następnie wysyłam screeny do tej jego dupy (on jest tak tępy że na bank będzie chciał się spotkać i będzie mega flirtował). Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek mojej krucjaty przeciwko temu bananowcowi.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Konor_MakGregor:
Jakby mezczyzna chciał się zemścić to by poderwal dziewczynę tego "Chada", i sprawił, że sama go zostawi i upokorzy.
Adwajs wykopek
Założę fejk konto baby i będę z nim pisał a później wyślę jego różowej xD
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: Ale jesteś #!$%@?. Bardziej mnie dziwi że dostałeś taki oklask na tym portalu ale jak widać debili tu pełno. Zamiast tracić czas na chore akcje to weź się za robotę żeby w przyszłości twoje dzieci miały łatwy start i firmę oraz samochód po ojcu
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: najfajniejsze jest to ze ty jako typowy przegryw nawet tego nie osiągniesz żeby zniszczyc mu związek . Dziewczyna z nim będzie dalej mimo zdrady a ty się będziesz dalej wkurzać czemu ten koleś ma tyle szczęścia
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: #!$%@? niszczyć komuś życie za jakąś akcję z dzieciństwa... Dobrze, że mnie nikt nie dojechał za jakieś akcje z gówniarskich lat...
Serio, spróbuj zasięgnąć pomocy u jakiegoś psychiatry bo widać, że jakąś paranoję masz przez tą zazdrość, że coś ma nie ważne od kogo, a ty jesteś łajzą.
  • Odpowiedz
@Fermiol: Pewnie też byłeś w dzieciństwie jednym z tych, którzy gnebili fizycznie i psychiczne tak jak ten banan gnebil mnie? ja mam przez to zniszczone życie, no ale tonie przecież było w "gowniarskich czasach" wiec można się rozejsc, nic sie nie stało.
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor przeczytałem wszystkie twoje wpisy i powiem Ci że jesteś #!$%@?ęty. I życzę Ci z całego serca żeby twój plan się udał, a potem dostań nim w ryj, laska spodziewa się dziecka, kolo jest dziwny, niczego mu nie #!$%@?, chce widzieć twoją porażkę bo jesteś prawdziwym przegrywem :)
  • Odpowiedz