Wpis z mikrobloga

Planuję zniszczyć związek pewnemu bananowemu oskarkowi, co dostał za frajer firmę oraz mercedeska po tatusiu mimo że na to kompletnie nie zasłużył (gościu ledwie co skończył liceum, bo ciagle chlał i cpał za pieniążki od tatusia). Wiem ze to by go zabolało bo jest z tą dziewczyną już od kilku lat, są zareczeni i spodziewają się dziecka. Plan jest prosty,robię fake konto na insta i za pomocą apki wbijam followersow, potem flirtuje z oskarkiem a a następnie wysyłam screeny do tej jego dupy (on jest tak tępy że na bank będzie chciał się spotkać i będzie mega flirtował). Trzymajcie kciuki bo to dopiero początek mojej krucjaty przeciwko temu bananowcowi.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@?
  • 178
@Konor_MakGregor:

Pewnie ze mu nie wybacze i zrobię wszystko zeby mu zaszkodzic, takich krzywd z dzieciństwa się nie zapomina.

Moment, kur#$. JAKICH krzywd? Czy było coś poza tym, że się śmiał, bo nie stać cię było na nowe korki/komputer/cokolwiek? I kontekst. On tak sam z siebie podszedł i zaczął wyzywać twoje buty, czy przypadkiem rok wcześniej nie pokłóciliście się o coś na boisku? Dzieci się śmieją bo:

-ktoś jest ze słabej
@empty_silence: Wiesz, raczej chodzi o traktowanie kogoś z góry i jako odmieńca bo nie jest równie bogaty, taki rodzaj psychicznego gnębienia. Ja trzymam stronę OPa jednak, bo nic nie boli jak taka lepa na mordę z przeszłości. Skoro życie go nie nauczyło pokory to rozumiem dlaczego OP się tak czuje. Co innego żartowanie i śmieszki a co innego znęcanie się. Skoro OP ma uraz do tej pory, to znaczy, że nie