Wpis z mikrobloga

gdyby komuś przyszedł pomysł wykupowania konta #netflixrodzina, to chciałam serdecznie odrazić towarzyszkę Wurzburg - zmienia hasło nie racząc o tym poinformować (nawet po fakcie) godzinami, potem deaktywuje konto (bo aktywuje nowe, inne) bez możliwości choćby spisania oglądanych seriali (nie dała mi nawet doby, a akurat nie wchodziłam na wykop)

#gorzkiezale #szkalujo #niesprawiedliwosc #netflix
  • 21
@noelo_cohelo: No przecież cię poinformowałam o tym, żebyś sobie spisała bo będę je zamrażała, przecież nie mogłam wiecznie trzymać, to robisz hurr durr
A zmiana hasła jest oczywista, gdy ktoś nie płaci i musisz szybko się pozbyć szkodnika. Nie wiem o co ci chodzi, jak się nie podoba to zapraszam #!$%@?ć
@noelo_cohelo: A to konto było aktywne 1,5 roku, zmieniałam kartę i konto w banku, więc owszem, założyłam nowe. Więc, nie, nie jestem żadną cebulą, jeden miesiąc nawet odpuściłam o ile pamiętam i nie dopominałam się o płatności.
No przecież cię poinformowałam o tym, żebyś sobie spisała bo będę je zamrażała, przecież nie mogłam wiecznie trzymać, to robisz hurr durr


@Wurzburg: tak jak napisałam, na to spisanie nie dałaś mi nawet doby, a ja akurat na wykop nie wchodziłam.

A zmiana hasła jest oczywista, gdy ktoś nie płaci i musisz szybko się pozbyć szkodnika.


no i dobra, tylko od razu powinnam dostać nowe hasło, a nie musieć się o
@Wurzburg:

A to konto było aktywne 1,5 roku


mało mnie to obchodzi, jako że to było przed naszą wątpliwej przyjemności współpracą jeszcze

Więc, nie, nie jestem żadną cebulą, jeden miesiąc nawet odpuściłam o ile pamiętam i nie dopominałam się o płatności.


nie bycie cebulą Ci zarzucałam, tylko co innego.
komu odpuściłaś?
tej osobie? bo jeśli tak, to nic mnie to nie obchodzi, Wasze sprawy.

a jeśli to mi zarzucasz, że nie
@noelo_cohelo: No może i napisałaś, nie muszę pamiętać wszystkich rzeczy ale w dalszym ciągu wchodziłaś na to bo były więcej niż 3 adresy ip
Jak to wytłumaczysz?
Łatwo robić z siebie świętą, ale sama przykładem nie grzeszysz
nie muszę pamiętać wszystkich rzeczy


@Wurzburg: Tobie się nawet nie chce pamiętać, żeby ludziom, którzy Ci płacą, hasło nowe podesłać jak zmieniasz

ale co mam Ci tłumaczyć, że korzystałam z usługi, za którą zapłaciłam? XD
@Wurzburg: droga Koleżanko, po pierwsze wnioskowanie z adresów IP nie jest najmądrzejsze (zakładasz, że wszyscy oglądają tylko ze swojej piwnicy?). po drugie, do dziś mam jeszcze opłacone, żadnego zwrotu nie widziałam. po trzecie, Ty też zachowałaś się nie tak, więc nawet gdybym nadal wchodziła, można by to zinterpretować jako rekompensatę poniesionych strat moralnych (w tym tej głupiej, jak widać borderowej, dyskusji)
@Moitessier: wyobraź sobie, że płacisz za Netflixa i chcesz go sobie poużywać a tu nie możesz nagle i nie wiesz co się dzieje. dodatkowo masz tam jakąś historię, którą z dnia na dzień tracisz, a odpowiedzialna osoba wini Cię za to, że nie dałeś jej swojego numeru telefonu (xD - bo wtedy by może napisała), a w ogóle to pisze Ci, że masz spadać, bo ma ludzi na Twoje miejsce.

@noelo_cohelo: >borderowej
Jesteś psychologiem czy jakimś lekarzem że stwierdzasz mi chorobę? Ochłoń trochę, możemy to rozwiązać. W rekompensacie możesz dostać ten miesiąc za darmo. Profilu jeszcze nie usunęłam. Ale wolałabym przedyskutować to na pw