Wpis z mikrobloga

  • 0
@DzonyS skladniki aktywne maja sprawdzone dzialanie, choc dawki male. Taniej i lepiej wyjdzie kupic ashwa, NALT i kofeine osobno.
  • Odpowiedz
@wiera87: że witaminy C jest od #!$%@? w tym bo jest tania; a tego co jest droższe jest mało. A poza tym niektóre witaminy/mikroskładniki zażywane jednoczenie nie są zbyt dobrze przyswajane
  • Odpowiedz
@DzonyS Z tego co widzę, to wrzucili maksymalne, dozwolone dawki i substancje dopuszczone przez gis, ( poza kofeiną, której jest 200 mg, ale to zrozumiałe). Nie ma co się spodziewać po tym jakiegoś wystrzelenia z butów, ale sam spróbowałem i faktycznie poczułem różnicę.
  • Odpowiedz
@Kasahara: takie dawki bo tyle można legalnie władować w jedną porcję. Uważam, że warto przetestować, sam odczułem działanie i łatwiej mi było się skupić na nauce. Niedługo będę testował to przed treningiem i zobaczymy jak wejdzie.
  • Odpowiedz
Korzystam od 2 tygodni, jedna dawka po pracy w tygodniu, a weekendami dwie w celu nauki do egzaminów, w ciągu dnia pije yerbe - i efekt bez szału. O 24-1 mogę iść spokojnie spać. Nie wystrzela Cie, skupienie zwyczajne, nic tak naprawdę nie odczułem nadzwyczajnego, nadwyraźnego skupiania, zapamietywania, pobudzenia. Jak za 70 zł, efekt mierny i tych dawek jest mało jeśli miałbym je zwiększyć.

Nie podoba mi się podejście kfd do wystawiania
  • Odpowiedz
Supel ok, działanie ok ale należy to traktować jako dodatek do piracetamu/noopeptu i tym podobnych środków. CDP cholina + racetamik + cerebro i jazda ;) Oczywiście można sobie samemu cerebro zrobić i wyjdzie troche taniej, ale po co się meczyć dla paru dyszek.
  • Odpowiedz