Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio kupiłem sobie na wyprzedaży z Steama Dark Souls III.

W związku z ostatnimi aferami dotyczącymi @janusz_pol postanowiłem zagrać klasą Czarodzieja o takim, a nie innym imieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jestem jednak pewien czy dobrze rozumiem fabułę gry. Protagonista Januszpol po tym jak został w końcu wystalkowany w tym całym Ełku został zadźgany czy coś i umar... Po czym został wskrzeszony jako nieumarły na którego wszyscy wokół mówią "nierozpalony". Nie jestem pewien o co z tym chodzi ale chyba o to że przez nienawiść do wszystkich p0lek nie chce mu stanąć więc żeby się "rozpalić" musi zabijać białorycerzy, Grażyny i p0lki...

Po zaledwie 2,5h gry daleko nie zaszedłem ale udało mi się pokonać już tutorialowego białorycerza i jakąś wkurzoną Grażynę strzegącą wrót i aktualnie znajduję się w wiosce przegrywów...

Jak macie jakieś tipy, albo naprostowania względem fabuły to piszcie z chęcią poczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #p0lka #januszpol #klaudiusz #humorobrazkowy #gry #steam
Pepek160 - Mirki, ostatnio kupiłem sobie na wyprzedaży z Steama Dark Souls III.

W ...

źródło: comment_ui5Ih1W0WbcfkEwkkxnDU7FMEBTI1ln5.jpg

Pobierz
  • 8
@Pepek160: Za wioską przegrywów masz wodza wszystkich przegrywów - chodzące drzewo z pryszczami. Ale zanim do niego dojdziesz, jakiś Chad będzie strzelał do ciebie z łuku. Nie zwracaj na to uwagi i przebiegnij, albo znajdź znak rozpoznawczy Chadów - z daleka nie rozpozna, że tak naprawdę jesteś przegrywem, ale pozna znak i przestanie strzelać. Jak już dojdziesz do drzewa #!$%@?, to wal je po pryszczach, aż zacznie współpracować.