Wpis z mikrobloga

Zanim zająłem się EarthX, to pracowałem nad DevTycoon. Pewnie niektórzy z was pamiętają jeszcze wersję Tech Demo gry, a niektórzy nawet w nią grali. Pracowałem nad nią do początku października zeszłego roku, a później z pewnych powodów przestałem.

Na szczęście projekt przejął mój kolega ~Jakub Kiryluk, który bardzo ciężko nad nim pracował, aby doprowadzić go do aktualnego stanu. Jestem zaszczycony przedstawić Wam pierwszą wersję Alfa gry DevTycoon, która jest takim skromnym symulatorem programistów, a raczej designerów webowych! :D

Długo rozpisywał się nie będę, bo o grze możecie dowiedzieć się z tych linków:
Poczytaj o grze/Kup grę: https://devstudio.itch.io/devtycoon-alpha (Zanim kupisz, to wiedz, że gra jest w wersji Alfa i wiele może się zmienić w przyszłości. Jakub będzie cały czas pracował nad nowymi aktualizacjami, a wszelkie zebrane środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój gry.)

Gameplay z gry (komentarz po angielsku): https://youtu.be/2oTg2725Nic
Fanpage gry: https://www.facebook.com/devtycoonofficial/

--------------- Tag gry: #devtycoon ---------------
W przyszłości zrobię losowanie na kilka kluczy. Dowiecie się o losowaniu pod tym tagiem!

#gamedev #programowanie #gry
denis-szwarc - Zanim zająłem się EarthX, to pracowałem nad DevTycoon. Pewnie niektórz...

źródło: comment_AhLJ1FZcJe17cb0p739WrJF5YMGCBtnN.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
Plusuje, a czemu nie wejdziesz z grami na Steama? Nawet z alphami, ludzie lubie early accessy które nigdy nie wychodzą z bety ;)


@GlobalEliteShop: mam 16 lat ;) Nie mogę prawnie niczego zrobić ze steamem, musiałbym mieć firmę, a na nią mnie nie stać.. szczerze to nie wiem jak zacząć na poważnie ze steamem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Chyba od 16 lat mozesz juz zalozyc dzialalnosc gospodarcza, poczatkowe koszta sa bardzo niskie bo przez pol roku masz 340zl zusu tylko z tego 300zl odliczasz od podatku wiec luz. Pomysl nad tym, moze warto zaryzykowac, bo cholera jak na 16 lat to masz ogromny talent.
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: tyle że ja w Niemczech mieszkam i nie wiem, jak to tutaj wygląda. Na początku chciałem założyć firmę, że tylko ja w niej jestem, tzw. Einzelunternehmen, ale wszyscy dookoła mnie straszą, że podatki mnie przygniotą i zaszkodzę rodzinie. Trochę się boję :/
  • Odpowiedz
Powinieneś skonsultowac wszystko z rodzicami


@GlobalEliteShop: to właśnie tata mi mówi, że podatki mnie zgniotą xD A jak nie zapłacę podatku, to Urząd Skarbowy dobierze się do prywatnych rzeczy i będziemy przeze mnie w dupie. Ale rozmowa z księgową może będzie dobra.. dzięki za radę!
  • Odpowiedz
@denis-szwarc: Najlepiej wziac tate i wlasnie isc do ksiegowej i poprosic o dostosowanie rodzaju firmy do tego co chcesz robic aby jak najmniejsze ryzyko bylo. I mysle ze to moze miec sens, zwlaszcza z kwotami wolnymi od podatku itd itd.
@IRusio: To byloby nieetyczne zebym zerowal na mlodym czlowieku. Ja go moge wspomoc pozniej jak juz bedzie mial gre na greenlighcie aby przeszedl do Steam, bo mam duza baze ludzi
  • Odpowiedz