Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Samotność to dno.
Wstalem o 6 jak zwykle, biegalem, niedlugo II sniadanie i nie mam co ze soba zrobic.
Tesknie za byla, nie napisze do niej ani teraz ani po pijaku ale wspominam wszystko. Myslalem ze da sie wszystko naprawic ale on powiedziala elo i sie skonczylo. Chcialbym jak normalny czlowiek zrobic jej sniadanie, poprzytulac sie, pojsc na spacer ale moge sobie sam siedziec. W ciagu ostatnich 5 lat byl to moj najdluzszy zwiazek a trwal pol roku (wiem ze xd bardzo i jestem zalosny). I chcialbym zeby wrocila, zeby odpisywala mi tylko 3 razy dziennie bo niby ma tyle pracy ale chociaz mialem z kim posiedzieć. Mija miesiac od rozstania a ja nie wiem co ze soba zrobic. Nawet gdybym napisal to pewnie mialaby #!$%@?.
#zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 16
@smieszek321: a co jest fajnego w byciu samotnym? Zauwazyles ze rozowe skacza z jednego zwiazku w drugi? Jeden sie konczy, drugi zaczyna. I maja racje. Fajnie jest z kims wyjsc, pogadac, nawet cos obejrzec. to tylko na wykopie jakies #!$%@? ze dobrze byc samemu a co w tym dobrego? Nic ale jakos trzeba tlumaczyc to ze nikt cie nie chce i lepsze takie tlumaczenie niz isc #!$%@? sobie w łeb
@smieszek321: a ja tam go rozumiem. Ja pracuje w 2 miescach, mam zainteresowania, hobby a i tak nie wyobrazam sobie zycia bez kogos. Jak sie kiedys rozstalismy z moja dziewczyna na kilka tygodni to nie wiedzialem co ze soba zrobic. I takie jest zycie po prostu. Mozna zyc bez kogos i jakos wypelniac sobie czas tylko prawda jest taka ze i tak to smutne i beznadziejne.
@smieszek321: niektorzy po miesiacu po polrocznym zwiazku znajduja nowa partnerke a niektorzy beda sie mazac przez nastepne kilka miesiecy jesli kogos kochali. Poza tym ja naprawde tego nie rozumiem dlaczego on nie sprobuje tego naprawic jak tak za nia teskni
@smieszek321: a ty to z takich ludzi, że jedna laska za drugą? dzisiaj koniec z jedna a za tydzien druga? xd
jakbym sie zaczął z kimś spotykać i powiedziałaby mi że ostatniego faceta miała miesiac temu to raczej bym ją wyśmiał że tak szybko kogoś szuka
Widać jak dużo taka milość warta xd