Wpis z mikrobloga

#zegarki #moda #modameska
No elo. Ktoś może się zna i mógłby wypowiedzieć w sprawie marki Mg Orkina. Zegarek budżetowy ale wyglądem nie mogę znaleźć nic innego lepszego w stylu Open Heart lub skeleton. A może wy znacie jakieś fajne zegarki w takim stylu tylko żeby nie wykończyły portfela. Głównie chodzi mi o czarną kolorystykę na bransolecie.
  • 15
@niedlapsa: bo to jest chinol tylko że za 30 $

@Standard: jeżeli podoba Ci się to poprostu go kup. Nie spodziewaj się jednak cudów. Dostaniesz dokładnie to za co zapłacisz. W takich pieniądzach nie kupisz żadnego "Skeleton" lub "open heart" od dobrych firm produkujących zegarki.

Napisz jaki masz budżet na zegarek to spróbujemy coś znaleźć. Rozumiem, że chciałbyś analogowy na bransolecie (najlepiej PVD??)
@AllieCaulfield: Dokładnie tak jak mówisz, analogowy na bransolecie, PVD. Budżet w granicach 500, może 700max. Jeżeli jest to kwota nie wystarczająca na kupno takiego sprzętu, trudno pogodzę się z tym.
emporio armani luigi ar60008 tylko że ciut za drogi :D
Ale może wy kojarzycie coś wartego uwagi
no i dzięki wszystkim za pomoc :)
@Standard: daleko ten fossil nie upadł od Armani. Marka jest postrzegana dość dobrze ale w dalszym ciągu są to zegarki modowe. Widzę, że lubisz jak się coś dzieje na tarczy tego zegarka. Niemniej jednak spójrz na ten. Napisz co myślisz. Napędzany jest Eco-Drive (taki lepszy solar). Dokładny, klasyczny. Bardzo dobrze wykonany

http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-aw1015-53e-eco-drive-black-ip-mens-watch

W Twoim budżecie. Nawet ci trochę zostanie z 500pln
@AllieCaulfield: Ładny zegarek, jednak chodzi mi o jakiś model z odsłoniętym wnętrzem zegarka tak jak w przypadku tego Fossila, żeby było widać ruszające się wewnątrz elementy :)
I jeszcze przy okazji, bo widzę że interesujesz się zegarkami i masz jakieś pojęcie, to zapytam o jakoś mechanizmów w zegarkach Invicta Pro Diver, co myślisz
@Standard: najpierw Invicta. Nie wymawiaj tego słowa za głośno bo tagowi Ultrasi cię dojdą ;-) Invicta nie jest lubiana za bardzo za swoje dziwne projekty, natomiast kogokolwiek zapytasz o Pro Diver, to wszyscy są zaskoczeni co można dostać za małe pieniądze jeśli chodzi o ten zegarek. To jest prawie najtańszy "knock off" Submarinera. Chyba tylko tańszy jest Tevise. Tak jak mówiłem zaskakująco dużo za pieniądze.
Czy zegarek dla ciebie to musi
@AllieCaulfield: Bo właśnie zegarek Invicta posiadam i tak się zastanawiałem czy nie kupiłem też czegoś niszowego za parę stówek, no ale skoro tak to mogę spać spokojniej :)
Właśnie cały czas chodzi mi o Skeletona albo Open heart (tylko takie trochę większe) własnie te 3 zegarki które pokazałem najbardziej trafiają wizualnie w to co chcę, szczególnie ten fossil, noale kwestia tego żeby znaleźć coś mechanicznie nie najgorszego :) Ale tak to
@Standard: dobrego Skeletona w tych pieniądzach nie znajdziesz. Jedynie ten Xiaomi będzie jakościowo dobry. Jeżeli się bardzo upierasz to albo bierz tego Fossil (choć osobiście nie jestem przekonany) albo jest jeszcze Stührling

https://www.longislandwatch.com/Stuhrling_Automatic_Watch_p/784.02.htm

Mam znajomego, który ma zegarki Stührling (nawet dwa) i sobie je chwali. Dla mnie to to samo co Fossil.

Naprawdę polecam rozważyć jakieś opcje "open heart". Można naprawdę super Orient znaleźć z open heart. Z tyłu ma przezroczysty
Pobierz
źródło: comment_TWndJi1AfQavfi6msUO3fNTC6TmrChJF.jpg