Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę NORMIKÓW W POCIĄGACH
Właśnie w przedziale jedzie różowa lvl 19 z chłopakiem. Czyta sobie książkę, głowę ma opartą na ramieniu swego księcia. Jedzą sobie żelki, coś tam mówią cichym, spokojnym głosikiem Z NUTĄ MIŁOŚCI, CZUŁOŚCI. A ja, karłowaty 168,5cm zakolak z polackim ryjcem 1/10 patrzę w mijającą ciemność w oknie, nicość, pustkę, tak jak pusta jest moja wegetacja, tylko piwnica szkoła lub komputer, oglądanie szczęśliwych normików, zawyżone ambicje, za którymi nie mogę nadążyć, ból egzystencjalny... i pomyśleć tylko, że oni są tylko rok starsi, teraz może akurat jadą gdzieś na ferie a ja nigdy nie trzymałem za rękę i nigdy nie potrzymam bo urodziłem się zdeformowanym kaleką niezdolnym do wabienia samic.
A wszystko to w przeddzień trzeciej rocznicy brutalnego blackpillu na mnie, kiedy to 10. lutego 2016 #p0lka patrtcja pokazała mi, że jestem śmieciem i odpadem, którym każdy gardzi i najlepiej to niech się zabiję, bo ja tu tylko pasożytuję na tym co przeznaczone dla normików. To, że dałem świadectwo swego uczucia pisząc wiersz nie miało żadnego znaczenia bo gwarancją szczęścia było przecież 180cm i kwadratowa morda 10/10 chada pawełka a ten wielki związek trwał całe 2 miesiące.
#przegryw #logikarozowychpaskow #depresja #zalesie #tfwnogf #stulejacontent
k.....y - Jak ja nienawidzę NORMIKÓW W POCIĄGACH
Właśnie w przedziale jedzie różowa ...

źródło: comment_stPMhYkIEnEXA6yCCJOCU6koCPCbEV0n.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Maci3kxD: odrzuciła wymyślając sobie pięknie brzmiącą wymówkę z której wynikało że jest po prostu odpowiedzialna żeby nie powiedzieć mi wprost że nie chce mnie a 2 miesiące później już latała za rączkę z chadem pawełkiem 180 morda kwadratowa 10/10
  • Odpowiedz