Wpis z mikrobloga

Mireczki z #anglia mam prośbę. Słyszałam że w #uk jest tak, ze jeśli dzieli się płot z dwoma sąsiadami to jest się odpowiedzialnym za jedną z tych stron. Poprzedni właściciele nie wiedzą która ze stron należy do domu a w papierach za cholerę nie mogę tego znaleźć. Czy jeśli zadzwonię do councilu będą mi w stanie udzielić odpowiedzi? Znalazłam tylko jakiś plan z lat kiedy dom powstał (lata 70), jest zaznaczony na czerwono a w środku jakiś symbol ale za cholerę nie mogę go odczytać. Moze ma tu jakies znaczenie? W nocy tak wiało, że wywaliło płot z dwóch stron i nie bardzo wiemy czy mamy dwie strony robić czy jedną? #dom #pytanie
petugh - Mireczki z #anglia mam prośbę. Słyszałam że w #uk jest tak, ze jeśli dzieli ...

źródło: comment_vThx78axiNiQQ51aRytDtbbOkndO61pQ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@petugh: a rozmawialiscie juz z sasiadami? u nas tez z jednej strony plot polecial, wyszlismy do sasiadow jak byli przed domem zeby zapytac sie co z tym fantem robimy. powiedzieli ze naprawia jeszcze w ten weekend.
  • Odpowiedz
@petugh: Mowie o tym T pomiedzy numerami 29 a 30. Wszystkie domy w szeregu z wyjatkiem ostatniego beda miec obowiazek opieki nad ogrodzeniem po tej samej stronie.
Ten fragment deedsow ktory wkleilas, jest o party wall, zupelnie cos innego.
  • Odpowiedz
@piwniczak: aaa rozumiem. Myslalam ze to bedzie oznaczone konkretnie przy moim domu. Jakis tam symbol jest. Myślałam, że to T do góry nogami przy lewym płocie
  • Odpowiedz