Wpis z mikrobloga

#!$%@?, sobie wyszedłem o 22.30 zbić jednego gyma pod domem. Wróciłem 30 minut po północy xD Ktoś karmił poksy złotymi malinkami co dwie walki z pokemonem w gymie, a ja byłem zbyt uparty, żeby odpuścić. Jakoś kilka minut przed tym, jak zbiłem tego gyma naliczyłem, że obrońca zużył około 120 złotych malinek xD Nawet jak próbowałem na szybko zbić pierwszego poksa w gymie(3 walki poniżej 1 minuty) to i tak po dwóch walkach miał full cp. Zawsze po dwóch, nigdy inaczej a próbowałem na różne sposoby zbić poki w gymie.

Ale biorąc pod uwagę ile malinek poszło i jak to wszystko idealnie się zgrywało czasowo no i to, że tylko złote malinki były zużywane, to dało mi to do myslenia i pewnie ktoś postawił jakiegoś bota, żeby bronił gyma. Ludzie naprawdę nie potrafią grać normalnie w tą grę, tylko muszą taki szajs odwalać?

No ale cóż, ktoś chyba rano się obudzi i zobaczy, że nie ma golden razz berries xD
#pokemongo
  • 19
@VeniVidiVikopici: ale to jest jakaś masakra z obecnym systemem gymów, że tak w nieskończoność można walić te złote maliny. Niantic powinien jeszcze raz zrobić reworka systemu gymów, bo to jak działa teraz jest trochę bez sensu i często jest to walka na to kto jest bardziej uparty. Czasem z człowiekiem, a czasem z robotem jak widać na moim przykładzie xD
@blblbl: no dużo mam potów i revivów, to odpaliłem lucky egga i expa chociaż zbierałem.
Ale i tak według mnie to jedna osoba, czy może raczej jakiś bot to robił, zbyt dobrze wyliczone, nawet nie miałem okazji uwalić jednego poka. a próbowałem naprawdę różnych sztuczek.
@Trixie: miałem tak raz i odpuściłem po 7 razie xd próbowałem podbić przez 3 godziny (gym był w miejscu gdzie przebywałem, daleko od zabudowy miejskiej, nikogo innego grającego nie było w okolicy, po 3 razie odczekalem trochę i później z każdym kolejnym robiłem tak samo, stąd 3 godziny) xD