Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie mi do którego klubu mam się jutro skierować? W Haremie jakieś droższe balety i szukam zamiennika. Coś wartego uwagi w Gdyni czy muszę kierować się do Sopotu/Gdańska? Muzyka klubowa do wyginania się. Lecę solo i nie chce się #!$%@?ć w jakieś nadgówno, aczkolwiek ja wszędzie się dobrze bawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gdynia #clubbing #trojmiasto #gdansk #kluby #sopot
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Smithsky: w Gdyni to chyba tylko Harem jako taki, Sopot to nie polecam lokali w krzywym domku, bananowe dzieci - zależnie od tego co jest to okej jest Mewa Towarzyska, sfin(po północy, około 1 najlepiej - jeżeli muzyka elektroniczna Ci nie straszna). Na mapie Gdańska masz tak naprawdę większy wybór. Nie wiem jak tam sesja, jeżeli jest już na ukończeniu to kwadratowa, zobacz jaka impreza jest w protokulturze, na prawdę różne
  • Odpowiedz
@kaloszer: chodzi o taki klub jak idziesz wzdluz lotu, pozniej w strone dlugiej i tak pomiedzy po lewej masz taki lokal? jak tak, to jak przyjechalem tutaj na pierwszy rok pamietam, to jakis dres nafukany chcial mi wpierdzielic za to, ze jego laska wziela mnie na parkiet xD

@Smithsky: gdynie sobie odpusc z imprezowaniem, idz do Mewy w Sopocie np
  • Odpowiedz
@Smithsky: w Gdansku jak chcesz studenckie klimaty (akurat po sesji jest), to masz Kwadratowa jak pisze poprzednik, dodatkowo na Starym Miescie jakbys chcial to Tkacka bedzie ok
  • Odpowiedz