Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam rocznicę brania #ssri. Jest to też mój pierwszy dzień od tamtej pory, kiedy leków nie biorę. Odstawiam, mam nadzieję, że na stałe ( ).


Jak ktoś tu odstawiał ssri to może opisać jak to u niego wyglądało. Będę wdzięczna

#depresja #chwalesie #psychiatria
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@100-letz terapeutka twierdzi, że nie mam już depresji, więc nie spodziewam się jakichś dramatów. Przy wchodzeniu na leki miałam nieprzyjemne uboki, ale to się ogarnęło po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@Soojin21: super mirabelko :) ja jestem bardzo wrażliwa na najmniejsze zmiany w dawce, więc odkładam po 1/4 i to w systemie 1-0,75 naprzemiennie przez ~3 tygodnie albo dłużej. Później cały czas 0,75 aż się poczuję w 100% stabilnie. Nie w 95% - w 100%. Później czekam na odpowiedni nadchodzący s&s (stabilne plany, brak stresu, przemęczenia i innych) i 0,75 na zmianę z 0,5 - i tak dalej.
Jeśli zejście z
  • Odpowiedz
  • 0
@murklo na pewno nie żałuje,bo mi pomogły (ale oprócz psychotropów jestem jeszcze na terapii). Brałam dokłdanie rok, najpierw sertralina 50mg, potem fluo 20/10mg
  • Odpowiedz
@100-letz: czyli pogodziłeś się z tym? i nic oprócz doraźnego brania benzo z tym nie robisz? Ja jakoś żyje po za skrajnymi sytuacjami w których objawy somatyczne są zbyt silne (na szczęście rzadkie) i dostałem na nie właśnie benzodiazepiny.
  • Odpowiedz
@100-letz: Ja mam zamiar brać najbardziej doraźnie jak to możliwe, zresztą nie mam wyjścia bo mam tylko 1 opakowanie xD Mam nadzieje, że zadziała i pomoże. Na dłuższą mete chyba są szkodliwe w podobny sposób jak a-----l czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz