Wpis z mikrobloga

@przepyszna_frytka jak chcesz startować na zawodach to wybierz zaakceptowane przez federację. A jak dla treningu to jakie chcesz. Ja mam rehband luźne nie dodają nawet 1kg, ale grzeją bardzo dobrze, odkąd używam ścięgna/wiązadła przestały mnie boleć.
@beefislife: @brtk122: @Kajetan8: @wykopowy_tester: no najlepiej to jakbym kupil teraz rehbandy, a pozniej jakbym chcial wystartowac (za rok) to bym kupil sbd - jednak nie wiem czy chce kupowac dwie pary sciagaczy i sie zastanawiam, czy mozna ten problem jakos rozwiazac kupujac np jedna pare xd + dlaczego tak odradzacie monstery?

@axaha: @Poemat: @makrel_gieldowy: wlasnie jestem w trakcie wyrabiania licencji #pdk a w tasmach/egzoszkielecie nie
@przepyszna_frytka Rehbandy dają Ci +5kg ze względu na placebo w głowie i grzanie w kolana, same z siebie nic nie dają, jeżeli chcesz serio coś wyciągnąć z takich rzeczy to tylko taśmy zawiązane aż krew Ci nie będzie chciała wrócić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przepyszna_frytka: jeden gość na siłce ma monstery. Widać że są bardzo rozciagniete i on sam wspomniał coś w stylu że się rozciagnely, ale on zakłada je na bawełniane spodnie dresowe. Mnie się nie podobają, ale może te niebieskie są lepsze. Ja odkąd mam rehbandy 7mm nie uswiadczylem ani razu jakiegoś bólu kolana. Czasem coś strzyknie albo ukluje ale zanim kupiłem rehbandy to miałem takie bóle że kucnac nie mogłem. To moje