Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest ciekawy konkretnych bebechów:
Procesor: AMD Ryzen 7 1700X 3.4GHz
Płyta główna: Gigabyte B450 AORUS Elite
Pamięć RAM: G.SKILL 16GB 3000MHz Aegis CL16
Karta graficzna: Gigabyte Radeon RX 570 Gaming 8GB DDR5
Pamięć SSD: Samsung 500GB 970 EVO M.2 2280 NVMe + Crucial 2.5'' SATA SSD MX300 275GB
+ WD Caviar 1.5 TB WD15ACS SATA II (miałem)
Chłodzenie CPU: SilentiumPC Grandis 2 XE1436
Zasilacz: Seasonic 650W Focus Plus 80 Plus
@deryt: Proszę bardzo - specjalnie dla Ciebie. Za płytą główną widać SSD Crucial a w rękach trzymam tackę na HDD, która przewidziana jest przez producenta obudowy dla szybkiego i przyjemnego montażu. Zaznaczyłem Ci gdzie jest dysk HDD na drugiej takiej tacce - nie trzeba nawet śrubek kręcić bo jest specjalny system "klik-klik".
@czehoo: Faktycznie monstrum - bardzo blisko szkła hartowanego, całe 1,05 kg chłodzenia []
MentorPL - @deryt: Proszę bardzo - specjalnie dla Ciebie. Za płytą główną widać SSD C...

źródło: comment_wz81zWEgoMPSt9OSsRAhEz3uvmgNqgVd.jpg

Pobierz
@garing: Faktycznie, dziękuję - masz wprawne oko. Niestety jest to jedyne miejsce, w którym nie mogłem przykręcić - obudowa nie przewidziała tam o dziwo takiej możliwości. Reszta jest wkręcona - sprawdziłem ponownie dla pewności. Zależy mi na tym, żeby dobrze była zamocowana bo jak wyżej wspomniałem radiator sam waży ponad 1 kg i nie chciałbym aby się miała możliwość w jakiś sposób deformować ze względu na zły montaż.