Wpis z mikrobloga

10 milionów graczy w 72 godziny, kozacki wynik chyba. Ciekawe ilu z nich zostanie. Epic trochę panikuje, bo wykupił adwordsy na "apex legends" i zwiększył hajs, który dostaną twórcy twitcha gdy ktoś kupi z ich polecenia walutę. I to czterokrotnie. Chyba nie pomogło, bo na te chwile dalej 4x więcej osób ogląda na Twitchu Apex (a większość streamów sponsorowanych się już skończyła).

Na reddicie ktoś słusznie zauważył, że gdyby zapowiedzieli 3 miesiące temu:
- Nowy Battle Royale
- Z Lootboxami
- Możliwością kupna klas
- Wydany przez chytrę EA
- Który "anulował" Titanfall 3

To gra byłaby na fatalnej pozycji, bo ludzie by się przescigali w krytykowaniu

#apexlegends #ps4 #xboxone #pcmasterrace #gry
Czarny1337 - 10 milionów graczy w 72 godziny, kozacki wynik chyba. Ciekawe ilu z nich...

źródło: comment_pJ9DkbqFShQUQ9VxHkdVQfeyPPmwlTfX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja_kasztan: za Ring od Elysium stoi tencent games czyli najwieksza korporacja na swiecie zajmująca się grami (bogatsza niż EA). Za cuisinem stoi producent War Thundera który zdecydowanie bardziej zna się na tworzeniu ekonomi w grze free2play, to samo dotyczy Hi rezu który tak samo ma w tym doświadczenie (smite, paladins). Także twój argument do mnie nie przemawia.
  • Odpowiedz
@krol_bolu: te twoje tencentowe androidowe gierki early access zrobione w unity przez chinskich studentow na zaliczenie to troche inna liga niz apex legends. moze sie znaja na "robieniu ekonomii f2p" ale Respawn zna sie na robieniu solidnych gier. to sa weterani branzy, tworcy cod 1, 2 i 4, titanfall 1 i 2. wystarczy odpalic trening w apex legends i strzelić z broni, od razu czuć ze stworzyli to ludzie ktorzy
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: to z tego ze tencent zatrudnił całą ekipę od PUBGA do produkcji Ring of Elysium i wypuścił równie dobrą grę tylko, że darmową. Także to, że EA robi BR nie znaczy, że ma jakieś niewyobrażalne środki świadczące o tym, że to będzie coś nowego.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: nie przedstawiłeś żadnego argumentu za tym czemu niby EA ma lepszych weteranów w tym gatunku tylko to stwierdziłeś. Mimo, że PUBGA nie lubię i nie gram w niego to i tak stwierdzam, że ekipa która zrobiła taki hit bo PUBG cokolwiek o nim nie powiesz do teraz jest jednym z liderów w liczbie graczy przy stosunkowo wysokiej cenie. To twoje studio weteranów nie zrobilo niczego rewolucyjnego. Mamy grę na
  • Odpowiedz
@krol_bolu: przecież ci napisałem jakie gry tworzyli wcześniej ludzie z Respawn. Cod 1, 2 i 4 to klasyki gier FPS, Titanfall 1 i 2 to, obok Apex Legends, jedne z najlepszych strzelanek obecnej generacji. Jak to nie są dla ciebie rewolucyjne gry to szkoda gadać z tobą w ogóle. PUBG nie jest popularny dlatego że jest dobry, po prostu to viralowa gra. Coś jak Pokemon GO, Flappy Bird, Slender: The
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: oprócz CoD 1 cała reszta to dla mnie słabe gry które również mógłbym nazwać viralami tak jak ty. Titanfall wygląda dokładnie tak samo jak Aphex i jak wszystkie gry tego typu wcześniej i szczerze ja w takie gry nie gram. Z tego powodu jestem pewny, że Aphex nie trafi do tej samej grupy odbiorców co fortnite i nie będzie dla niego żadną konkurencja. Będą w to grali fun boye
  • Odpowiedz
@krol_bolu: jak mozna dyskutowac z kims kto nie ogarnia o czym w ogole pisze. musialbym kazde twoje zdanie cytowac i pisac ze jest dokladnie odwrotnie niz uwazasz. a ty bys wtedy na to odpisal cos jeszcze glupszego. to tak jakbym mial psa uczyc uzywania komputera: szkoda nerwow i czasu
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: eee co jest odwrotnie? Titanfall nie jest podobny do Aphexa? Fortnite i Aphex to nie są dwie różne gry? Nie jesteś fan boyem EA ? Nie masz miliona wysrywow o nich na swoim koncie? Co ja piszę nie prawdziwego? Nawet nie skrytykowałem tej twojej gry za mechaniki czy za to, ze jest źle zrobiona. Stwierdziłem tylko, że jest takim samym first person shooterem jak wszystkie inne i przez to
  • Odpowiedz