Wpis z mikrobloga

10 milionów graczy w 72 godziny, kozacki wynik chyba. Ciekawe ilu z nich zostanie. Epic trochę panikuje, bo wykupił adwordsy na "apex legends" i zwiększył hajs, który dostaną twórcy twitcha gdy ktoś kupi z ich polecenia walutę. I to czterokrotnie. Chyba nie pomogło, bo na te chwile dalej 4x więcej osób ogląda na Twitchu Apex (a większość streamów sponsorowanych się już skończyła).

Na reddicie ktoś słusznie zauważył, że gdyby zapowiedzieli 3 miesiące temu:
- Nowy Battle Royale
- Z Lootboxami
- Możliwością kupna klas
- Wydany przez chytrę EA
- Który "anulował" Titanfall 3

To gra byłaby na fatalnej pozycji, bo ludzie by się przescigali w krytykowaniu

#apexlegends #ps4 #xboxone #pcmasterrace #gry
Czarny1337 - 10 milionów graczy w 72 godziny, kozacki wynik chyba. Ciekawe ilu z nich...

źródło: comment_pJ9DkbqFShQUQ9VxHkdVQfeyPPmwlTfX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frems: Na razie powiedzieli tyle, że jak wszyscy myśleli, że robia Titanfalla 3, to oni robili to. I ktoś w jakiś plikach znalazł fragmenty kodu zawierające wstawki "Titanfall3", więc prawdopodobnie w trakcie produkcji TF3 przerodził się w to.

Ale myślę, że nie wyklucza to powstania TF3 w dalszej przyszłości, może newgen, na nowym silniku [bo source ma swoje lata] i totalnie AAA za hajs z Apexa.

Na razie myśle, że
  • Odpowiedz
@Czarny1337: akurat na początku psioczyłem na brak solo w Apex, ale system pingowania i ogólnie gry w drużynie rozwiązali wprost idealnie, że w ogóle nie przeszkadza mi brak solo.
  • Odpowiedz
@Czarny1337: Gdzieś tam przeczytałem, że porzucili Titanfall na silniku Source'a, bo nowa część wydawałaby się przestarzała na tym silniku, i właśnie na zgliszczach Titanfall narodził się Apex. Podobno równolegle pracują też nad T3 i ma wyjść na jesień, na nowym silniku.
  • Odpowiedz
@Czarny1337: Ale były by jajca gdyby EA Apexem Epicowi takiego klina zasadził, że pieniążki z Fortnite wyschły by o wiele szybciej niż zakładano, a w połączeniu w tą całą aferą z przekupywaniem wydawców na czasową ekskluzywność dla ich sklepu Epic wziąłby się przejechał na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Samowski:
No ja jestem wrecz fanem, bo jestem lamusem i bez teamu bym miał dramat xD. No i pozwala to na wykorzystanie umiejetnosci bohaterow, ktore solo bylyby mniej efektywne [combo bloodhound + laska od dymu = najss]

@frems
aaa no i sami twórcy już zapowiedzieli [i EA w konferencjach dla inwestorów], że jeszcze w tym roku nowa gra w uniwersum Titanfalla i będzie płatna. Jakiś eksperyment, więc jeszcze nie
Czarny1337 - @Samowski: 
No ja jestem wrecz fanem, bo jestem lamusem i bez teamu bym...

źródło: comment_ObiAiwkIgUrCBcNV6yTbYblSQ9pa7sTT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Samowski: Nie było mowy o Titanfall 3 a o new Titanfall game.
Równie dobrze może chodzić o kolejny jakiś spinoff... No chyba że nagle w kilka miesięcy zrobią grę, nad którą pracowali ale porzucili i zrobili Apex.
  • Odpowiedz
Ogólnie nie ma co się dziwić, bo subreddit apex ma 141k subskrypcji, a ten titanfalla niedawno dobił do 100k, tyle, że istnieje już z 5 lat, a apexowy pare dni :x.
  • Odpowiedz
@frems:
Będzie zapewne mozna je odblokwoac tak ja te dwie zablokowane obecnie - za tokeny legend ktore dostaje sie za kazda wygrana, badz za walute ktroa kupuje sie za kase. Mysle, ze beda tez jakies eventy, etc, etc.
  • Odpowiedz
@Czarny1337: @Samowski: proszę zauważyć, że w fortnite jest koniec sezonu i jak co sezon wychodzi coś od konkurencji dokładnie w tym samym momencie. To samo było z Realm royal, Ciusine Royal (swoją drogą ta produkcja jest bardzo dobra) czy Ring of Elysium. Polega to na tym, że gracze w okolicach 9-10 tygodnia sezonu (ostatnie dwa premiowane nagrodami) mają już wszystko odblokowane.

Do Fortnitea gracze wrócą wraz z nowym
  • Odpowiedz